Фотонавти. Найкращі селфі в космосі

Селфі зараз важко когось здивувати. Інша справа, якщо зроблені вони у космосі на тлі Землі чи на борті МКС. Дивіться добірку найкращих фото астронавтів NASA.  

 

 

Американець Базз Олдрін фактично став творцем космічних селфі. Під час виходу у відкритий космос 1966 року він розвернув камеру і зробив неймовірний портрет себе на тлі Землі.

 

Його співвітчизник Майкл Коллінз зробив перше селфі всередині космічного корабля також у 1966 році. Під час програми "Джеміні" він тестував знаряддя і тренував інших астронавтів на орбіті Землі, аби підготуватися до майбутніх польотів на Місяць.

Під час роботи на МКС 2012 року японець Акіхіко Хосіде зробив видовищне селфі у відкритому космосі із Землею позаду себе.

Німецький астронавт Олександр Герст сфотографував себе під час космічної місії у жовтні 2014 року. На фото можна роздивитися землю, частину МКС та яскраве Сонце, що відбивається у його скафандрі.

Американець Скотт Келлі був у відкритому космосі цілих шість разів і зробив цілу низку космоселфі. На цьому фото від червня 2015 року на обличчі астронавта відбивається світло Землі.

Селфі вміють робити не лише астронавти. У січні 2016 року себе на поверхні Марса сфотографував космічний апарат Curiosity. Фото об'єднує одразу 57 знімків.

Американець Марк Ванде Хей у січні 2018 року провів у відкритому космосі понад 7 годин і зробив це селфі під час своєї роботи за межами МКС.

Американський астронавт Рікі Арнольд зробив цю світлину у травні 2018 року під час роботи над системою охолодження МКС. 

Дізнатися більше