Найкращі селфі тварин

Селфі на фоні видатних місць, з друзями та для сторінки профілю. Усім цим вже давно нікого не здивуєш, за винятком випадків, коли такі світлини зроблені тваринами. Ми підібрали найцікавіші селфі братів наших менших. Дивіться більше у ТСН Stories.   

У Мережі Менні відомий за прізвиськом "Селфі-кіт". На цій світлині він позує разом зі своїми друзями - собаками породи ротвелер. Селфі створено за допомогою Go Pro господаря. 

Джерело: @yoremahm  

Песик Дуг надзвичайно відомий у Мережі та має свою сторінку у Instagram, у описі якої значиться, що він є "королем поп-культури". На цій світлині Дуг позує на фоні Голлівуду. 

Джерело: @itsdougthepug

Фото є найвідомішим селфі, створеним твариною. Щоб зробити його, макака викрала фотоапарат у британського фотографа. Суд щодо прав на світлину тривав два роки. 

Джерело: Wikipedia Commons

Світлину зроблено однією з коал зоопарку Сіднея, Брюсом, за допомогою Sony QX10. На ній тварина кумедно жує листок. Бавилися з камерою і його товариші - коали Аарон та Біл. 

Джерело:  The Daily Telegraph

Перше селфі-відео тварин з'явилося минулоріч і записане на камеру ґаджета, залишеного у Східній Антарктиді. Пристрій зацікавив пінгвінів, і ті випадково зробили кілька кадрів. 

Джерело: Australian Antarctic Program

Знаковий знімок зробив один із рейнджерів національного парку Варунга у Конго. Фото набрало десятки тисяч лайків - на ньому горили стоять на двох лапах, просто як люди. 

Джерело: Mathieu Shamavu/Facebook 

Достеменно невідомо, як саме було зроблено фото цього лінивця, проте його селфі вже роками циркулює Мережею під заголовком "саме в такому вигляді я і прокинувся". 

Джерело: невідоме

Аллан Діксон здобув популярність завдяки своїм селфі з різноманітними тваринами - від верблюдів до овець та гризунів. На цій світлині чоловік усміхається поряд з фотогенічною козою. 

Джерело: Allan Dixon 

Селфі зі слонами не є рідкістю, проте це - перший випадок, коли слон зробив селфі з туристом. Він вихопив хоботом Go Pro з рук хлопця і залишив йому фото. 

Джерело: Christian LeBlanc 

Ця світлина є груповим селфі та зображає собак-мешканців притулку у Огайо, які є справжніми друзями. Руку до її створення доклав один з доглядачів установи.

Джерело: Go Fetch Dog Daycare and Boarding

Дізнатися більше