Найвідоміші моделі plus size

Стереотип, що моделі мають бути розміру XS, уже давно зруйнований. Все частіше на подіумах та обкладинках глянцю з'являються дівчата plus size. ТСН.ua зібрав інформацію про найвідоміших моделей, які диктують свої стандарти краси світу.

8. Латисія Томас
Австралійка з 15 років працювала як фітнес-модель, але з часом вирішила піти проти стандартів – дівчина відмовилась від дієт та набрала 30 кілограмів.
Модель відома співпрацею з Fashion Nova Curve, PrettyLittleThing, брендом білизни Mary Holland Lingerie.
7. Клементин Дессо
Дівчина стала першою моделлю plus size, яку обрали обличчям Christian Louboutin. Вона не соромиться своєї фігури і зовнішності та активно публікує знімки в білизні і купальниках без фотошопу.
6. Прешес Лі
Дівчина вписала своє ім’я в історію моди, ставши першою темношкірою моделлю великих розмірів, яка знялась для American Vogue та Sports Illustrated. Прешес з гордістю виступає за різноманітність у расі, розмірах та статі у своїй галузі.
5. Кендіс Гаффін
На початку кар’єри дівчині радили схуднути. Але Кендіс змогла досягти успіху попри критику агентів. Наразі модель може похизуватись співпрацею з CR Fashion Book, Vogue, V Magazine, iD, Glamour.
4. Тара Лінн
Тара часто зявляється на обкладинках глянцю, зокрема Glamour, V magazine, Vogue. Вона справжній борець за права дівчат з пишними формами та впевнена, що у фешн-індустрії місця вистачить і худорлявим, і гладким.
3. Хлоя Маршалл
Хлоя доводить свою красу не лише на зніманнях, вона брала участь у конкурсі краси Міс Англія, де посіла друге місце. Модель працювала з Macy’s and Torrid, Plus Model magazine, Lane Bryant.
2. Дженні Ранк
28-річна модель співпрацювала з H&M, Marie Claire, Vogue, Seventeen. Ранк також відома текстом для BBC про різноманітність форм у моделінгу, де заявила, що відчуває необхідність показувати дівчатам, що інакшими бути нормально.
1. Ешлі Грехем
Ешлі стала прикладомм для тисяч дівчат в усьому світі. За її образом навіть створена Барбі. 2016-го вона стала першою моделлю plus size, яка з'явилась на обкладинці відомого спортивного журналу Sports Illustrated. Наразі вона є успішною моделлю та знімалась для Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Glamour, Levi's.

Дізнатися більше