Нестандартні обличчя, які підкорили світ моди

18 вересня, 18:00

Світові дизайнери давно почали віддавати перевагу незвичайним фігурам та обличчям для представлень своїх витворів. ТСН.ua зібрав найвідоміших моделей, які змінюють уявлення про сучасну красу.

Канадська модель Шантель Браун-Янг має порушення пігментації шкіри. Але дизайнери та фотографи знають, як підкреслити цю особливість.

Модель і співачка Вікторія Модеста перенесла 15 операцій, але лікарі так і не змогли врятувати її ногу. Але це не заважає їй бути кумиром і прикладом для мільйонів.

Українська модель Маша Тельна має неймовірно великі очі. Через це дизайнери часто називають її "прибульцем" або "прекрасним ельфом"

Діандра Форрест – зеленоока афроамериканка-альбінос. Такий збіг є дуже рідкісним, тому і цінується у фешн-індустрії.

Харі Неф – перша модель-трансгендер, яка підписала контракт з відомим агентством – IMG Models – та працювала з Gucci, H&M і Mansur Gavriel.

Мелані Гайдос має гостру форму ектодермальної дисплазії, що впливає на шкіру, волосся і кістки. Але Мелані любить себе такою і навіть відмовилась від зубних імплантатів і перуки.

Австралійка Маделін Стюарт – модель з синдромом Дауна. Генетика не завадила їй взяти участь у Нью-Йоркському тижні моди та співпрацювати з дизайнерами.

Ральф Соуффрант – 23-річний афроамериканець з рудим волоссям і ластовинням, що поширилось на все тіло. Це і зацікавило такі бренди як Аdidas, Yeezy, Diesel и Gypsy Sport.

Еріка Ліндер стала відомою після знімань у рекламі JC Jeans, знявшись і в чоловічому, і в жіночому образах.

Візажист і модель Лорен Еліз має яскраву пігментацію. Вона обожнює за допомогою макіяжу підкреслювати свою особливість.

Діти сміялись з Лаури О'Грейді через її великі вуха. Але дівчина ніколи й не думала про хірургічне втручання і зробила це своєю перевагою у світі моди.

Високі вилиці, відстовбурчені вуха, великі очі стали візитівкою Моллі Бейр. Завдяки зовнішності дівчина стала відомою моделлю, яка брала участь у показах Prada, Dior і Chanel.

Дізнатися більше