Офіційно дивовижні. Найцікавіші рекордсмени Книги Гіннеса-2019

6 вересня "Книга рекордів Гіннеса-2019" вийшла у продаж. До неї традиційно увійшли нові найбільш приголомшливі рекорди людства. Проте учасники вразили не тільки досягненнями, а й розповіли, що надихнуло їх стати "офіційно дивовижними".

Суміко Івамура

Для Суміко у віці 83 років вечірки ще не закінчились. Вона пішла до школи діджеїв у 77 років – подруга переконала, що непізно спробувати щось нове. Тепер Суміко вдень працює кухарем, а двічі на місяць запалює японські танцполи і є найстарішим професіональним діджеєм у світі.

Перо і Джеронімо

Господарка собак Саманта Валле хоче змінити думку людей про тварин з притулків. Завдяки її піклуванню та любові обидва собаки стали рекордсменами – хорт Перо здійснив максимально високий стрибок у 191,7см, а Джеронімо виконав 133 стрибки через подвійну скакалку.

Метт Дентон

З самого дитинства Метт захоплювався імперськими крокоходами АТ-АТ із "Зоряних війн". Пристрасть стала роботою, і от вже сам Метт створив робота BB8 для космічної саги. До Книгу рекордів він увійшов із найбільшим їздовим 6-ногим роботом – висотою під 5 метрів і вагою у дві тонни.

Рольф Бухгольц

59-річний німець – найпірсингованіший чоловік світу. Загалом він провів 561 модифікацію тіла – встановив два підшкірних імпланти, що імітують роги, та зробив безліч тату і проколів. Більше половини пірсингу – в інтимних місцях. 

Бетті Гедхарт

Повітряна гімнастика зачарувала Бетті у дитинстві під час першого походу до цирку. Проте усе життя вона займалась фігурним катанням – доки їй не виповнилось 78. Бетті із завзяттям підійшла до нової пристрасті – у віці 84 років вона найстаріша повітряна гімнастка у світі.

Баррі Джон Кроу

З 10 років Баррі завзято працює у м’ясному магазині батька в Ірландії. Навички, які він отримав у сімейному бізнесі, допомогли йому встановити рекорд із кількості виготовлених сосисок – 78 за одну хвилину.

Том Багналл

Том з самого дитинства захоплювався інженерією та створював шалені прилади. У Книгу Рекордів він увірвався на своєму реактивному карті, на якому розігнався до неймовірних 180,7 кілометра за годину.

Елізабет Бонд

Студентка-мистецтвознавець з Британії стала рекордсменом завдяки своєму фінальному проекту в коледжі. Частина її інсталяції – рекордно гігантські спиці розміром у 4,5 метра. Своєю креативністю Елізабет завдячує матері, яка заохочувала її найперші творчі проекти з усього, що потрапляло під руку.

Дізнатися більше