Усі переможці "Оскар-2019"

25 лютого, 07:20

__________

Оскар – найпрестижніша нагорода у світовому кінематографі.  Вручає її Американська академія кіномистецтва. Оголошення лауреатів, яких експерти обирають у 24 номінаціях, традиційно відбувається у лютому. Кому дісталися омріяні статуетки цьогоріч – дивіться ТСН Stories.

__________

Номінанти: "Чорна пантера", "Фаворитка", "Богемна рапсодія", "Рома", "Зелена книга", "Зірка народилася", "Влада", "Чорний куклукскланівець"

НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ РОКУ

"Зелена книга"

__________

Номінанти: Крістіан Бейл ("Влада"), Бредлі Купер ("Зірка народилася"), Уіллем Дефо ("На порозі вічності"), Рамі Малек ("Богемна рапсодія"), Віго Мортенсен ("Зелена книга")

НАЙКРАЩА ЧОЛОВІЧА РОЛЬ

Рамі Малек ("Богемна рапсодія")

__________

Номінанти: Махершала Алі ("Зелена книга"), Річард Е. Гранд ("Чи сможете ви колись мене пробачити?"), Адам Драйвер ("Чорний куклукскланівець"), Сем Роквелл ("Влада"), Сем Елліот ("Зірка народилася")

НАЙКРАЩА ЧОЛОВІЧА РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ

Махершала Алі ("Зелена книга")

__________

Номінанти: Яліца Апарісіо ("Рома"), Леді Гага ("Зірка народилася"), Глен Клоус ("Дружина"), Олівія Колман ("Фаворитка"), Мелісса Маккартні ("Чи зможеш ти мене пробачити?")

НАЙКРАЩА ЖІНОЧА РОЛЬ

Олівія Колман ("Фаворитка")

__________

Номінанти: Емі Адамс ("Влада"), Емма Стоун ("Фаворитка"), Рейчел Вайс ("Фаворитка"), Марина де Тавіра ("Рома"), Регіна Кінг ("Якщо Біл-стріт могла б заговорити")

НАЙКРАЩА ЖІНОЧА РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ 

Регіна Кінг ("Якщо Біл-стріт могла б заговорити")

__________

Номінанти: Дебора Девіс та Тоні МакНамара ("Фаворитка"), Пітер Фарреллі, Нік Валлелонга та Браян Кюрі ("Зелена книга"), Пол Шредер ("Щоденник пастиря"), Альфонсо Куарон ("Рома"),  Адам Мак-Кей ("Влада")

НАЙКРАЩИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ СЦЕНАРІЙ 

Пітер Фарреллі, Нік Валлелонга та Браян Кюрі ("Зелена книга")

__________

Номінанти: "Балада Бастера Скраггс", "Якщо Біл-стріт могла б заговорити", "Зірка народилася", "Чи зможете ви мене пробачити?", "Чорний куклукскланівець"

КРАЩИЙ АДАПТОВАНИЙ СЦЕНАРІЙ 

"Чорний куклукскланівець"

__________

Номінанти: "Суперсімейка 2" , "Острів собак", "Мірай", "Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі",  "Людина-павук: Навколо всесвіту" 

НАЙКРАЩИЙ АНІМАЦІЙНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ 

"Людина-павук: Навколо всесвіту" 

__________

Номінанти: "Капернаум" (Ліван), "Рома" (Мексика), "Холодна війна" (Польща), "Крамничні злодюжки" (Японія),  "Робота без авторства" (Німеччина)

НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ 

"Рома" (Мексика)

__________

Номінанти: All the stars ("Чорна пантера"), Shallow ("Зірка народилася"),  I`ll fight (RBG), The place where lost things go ("Меррі Поппінс повертається"), When a cowboy trades his spurs for wings ("Балада Бастера Скраггса" )

НАЙКРАЩА ПІСНЯ 

Shallow ("Зірка народилася")

__________

Номінанти: "Бао", "Вихідні", "Один маленький крок", "Пізній полудень", "Поведінка тварин"

НАЙКРАЩИЙ АНІМАЦІЙНИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ 

"Бао"

__________

Номінанти: "Шкіра", "Маргарита", "Матір", "Дикун", "Затримання"

НАЙКРАЩИЙ ІГРОВИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ

"Шкіра"

__________

Номінанти: RBG,  Minding the Gap, "Вільний підйом поодинці", Of Fathers and Sons, "Округ Хейл вранці і ввечері"

НАЙКРАЩИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ

"Вільний підйом поодинці"

__________

Номінанти: Period. End Of Sentence, End Game, A Night At The Garden, Life Boat, Black Sheep

НАЙКРАЩИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ 

Period. End Of Sentence

__________

  • Найкращий художник-постановник: "Чорна Пантера"
  • Найкраще зведення звуку: "Богемна рапсодія"
  • Найкращий монтаж: "Богемна рапсодія"
  • Найкращий дизайн костюмів: "Чорна пантера"
  • Найкращі візуальні ефекти: "Перша людина на Місяці"

ІНШІ НОМІНАЦІЇ

__________

  • Найкращий монтаж звуку: "Богемна рапсодія"
  • Найкращий грим та зачіски: "Влада"
  • Найкраща операторська робота: Альфонсо Куарон ("Рома")
  • Найкраща режисура: Альфонсо Куарон ("Рома") 
  • Найкраща музика до фільму: "Чорна пантера"

ІНШІ НОМІНАЦІЇ

Дізнатися більше