Як геймер заробляє півмільйона доларів на місяць

11 лютого, 16:58

____

Річард Тайлер Блевінс, відомий під ніком Ninja - найпопулярніший професійний гравець у відеоігри. Він грає із знаменитостями, бере участь у змаганнях та заробляє величезні гроші - до 500 000 $ щомісяця. Дивіться більше у ТСН Stories. 

____

Ninja 27 років, проте він вже є найвідомішим гравцем у відеоігри у геймерській спільноті. Кількість його фоловерів на Twitch нараховує понад 13 мільйонів (та більше 160 тисяч підписників). Має геймер і свій канал на YouTube, за яким стежать 20 мільйонів глядачів.

____

Улюблена гра хлопця –  Fortnite: Battle Royale. У неї грають понад 200 мільйонів гравців у різних куточках планети. Вона є шутером, у якому сотні геймерів змагаються один з одним за ресурси.

____

За кожного підписника стримери у Twitch отримують 2,5 долара. Під час трансляції глядачі також можуть лишати їм своєрідні "чайові". Одного разу Ninja отримав 40 тисяч доларів. Проте це є не єдиним способом доходу геймера. 

____

Заробляє Тайлер також і на рекламі. Зокрема, завдяки проектам з такими компаніями як Uber Eats, NZXT та Red Bull. Остання навіть допомогла йому облаштувати власну студію у підвалі, де хлопець і проводить більшість часу. 

____

Хлопець витрачає на "роботу" 12 годин щодня. Він навіть грав разом із знаменитостями - зокрема, з репером Drake. Стрим їхньої гри у Fortnite встановив рекорд Twitch за кількістю глядачів, що дивилися трансляцію одночасно.

____

Ninja запрошували як гостя на The Tonight Show with Jimmy Fallon та The Ellen DeGeneres Show. Він також став першим професійним геймером, який коли-небудь з’являвся на обкладинці видання ESPN the Magazine.

____

Проте до 2018 року Ninja був лише одним з багатьох геймерів, які стримили свої ігри онлайн, та мав лише близько 28 тисяч підписників на YouTube. Перед тим, як стати знаменитим, хлопець працював у Noodles and Co.

____

Тож він прекрасно розуміє, що мало кому вдається досягти такого стрімкого успіху завдяки геймерству, тому не рекомендує йти з постійної роботи, принаймні спочатку.

Не можна просто покинути усе і сфокусуватися лише на грі у відеоігри. Ти повинен зробити усе, щоб забезпечити собі хороше майбутнє

 

Ninja

____

Окрім Fortnite, геймер у минулому грав у Halo і брав участь у найрізноманітніших змаганнях в у складі команд the Renegades, Leftovers та Team Liquid. Та ніхто й подумати не міг, який успіх чекатиме на нього у 2018. 

____

Деякі вбачають у популярності Ninja ознаку того, що незабаром ігрові стримінгові платформи на кшталт Twitch зможуть посперечатися за своєю популярністю з YouTube та Netflix. 

____

Видатні геймери є також і в Україні . Так, наприклад, Олександр Костилєв, відомий під ніком S1mple заробляє у 21 рік сотні тисяч доларів. Прославився він завдяки своїй грі у Counter Strike. У 2018 портал HLTV.ORG назвав його найкращим гравцем року.

Дізнатися більше