Що дивитися на Геловін: найкращі фільми жахів

В ніч проти 1 листопада у низці країн відзначають Геловін - свято, що асоціюється з різноманітними костюмами, вечірками та "ліхтарями" з гарбуза. Невід'ємним атрибутом є й моторошні фільми. Дивіться більше у ТСН stories.

Сяйво (1980)

Фільм Стенлі Кубрика, знятий за однойменним романом Стівена Кінга, розповідає історію родини, що через життєві обставини переїжджає на зиму до готелю "Оверлук", де свого часу сталося моторошне вбивство.

Воно (2017)

Ще одна знята за романом Стівена Кінга картина змальовує містечко Деррі, у якому кожні 27 років пробуджується "Воно" - смертоносний монстр, що полюбляє втілюватися у образ клоуна. Семеро підлітків намагаються здолати чудовисько. 

Екзорцист (1973)

Фільм є однією з найбільш моторошних кінострічок 20 століття і розповідає про 12-річну дівчинку, яка раптом стала поводитися дивно. З'ясувалося, що вона одержима демоном. "Екзорцист" було номіновано на десять премій "Оскар" - дві з них він отримав.

Закляття (2013)

Картина розповідає історію подружжя, яке переїжджає у напівзруйнований будинок у містечку Гаррісвілл зі своїми п'ятьма доньками і майже одразу починає стикатися з моторошними паранормальними явищами. 

Донні Дарко (2001)

Сюрреалістичний фільм розповідає про підлітка, якого переслідують видіння чоловіка у костюмі величезного кролика. Стрічка спричинила появу багатьох теорій щодо її авторського задуму. 

Психо (1960)

Фільм Альфреда Гічкока змальовує історію молодого привітного зовні Нормана Бейтса, у готелі якого одного разу зупиняються секретарка Меріон Крейн та її коханий Сем Луїс. Проте нічим хорошим це не закінчується. 

Жах на вулиці В'язів (1984)

Культовий фільм розповідає про надприродного серійного вбивцю - моторошного Фреді Крюгера, який вторгається у сни підтілків містечка Спрінгвуд і намагається їх вбити. 

Геловін (1978)

Класичний фільм жахів, знятий режисером Джоном Карпентером, розповідає про маніяка Майкла Маєрса, який ще дитиною у Геловін вбив свою сестру, а через 15 років після цього почав шукати нових жертв. 

Дізнатися більше