Серіали лютого: продовження та прем'єри

8 лютого, 14:54

У лютому на глядачів чекає чимало нових серіалів, а також продовження старих шоу, які не дадуть занудьгувати. На які з них слід звернути увагу - дивіться  у ТСН Stories. 

Де дивитися: від 1 лютого на Netflix

Жанр: комедія

Серіал розповідає про Надю, дівчину з Нью-Йорку, яка раптово помирає на вечірці у свій 36-й день народження. Проте на цьому усе не завершується – знову і знову вона проживає день різними способами, намагаючись уникнути загибелі. Чи вдасться їй це?

"Життя матрьошки" (Russian Doll) 

Де дивитися: від 13 лютого на YouTube Premium

Жанр: гумористична фантастика

У Дивному місті середнього класу не існує. Воно ніби поділене на два світи – світ бідних та світ заможних. Керує містом таємничий доктор Негарі – єдиний постійний персонаж серіалу. Шоу містить алюзії на сучасне життя, зокрема політику та соціум.

"Дивне місто" (Weird City)

Де дивитися: від 15 лютого на Fox

Жанр: юридична драма

Cеріал змальовує життя Меделін Скотт, яку несправедливо засудили за вбивство, коли та була ще підлітком. Після того, як дівчина вийшла з в'язниці, вона вирішила відкрити власну юридичну фірму, щоб допомогати тим, хто потрапив у подібну ситуацію.

"Доведена невинуватість" (Proven Innocent)

Де дивитися: від 10 лютого на AMC

Жанр: постапокаліпсис, горор, драма

Рейтинговий серіал "Ходячі мерці" змальовує постапокаліптичний світ, у якому людям доводиться боротися не лише проти монстрів-зомбі, але й за те, щоб вберегти у собі залишки людяності, намагаючись вціліти.

"Ходячі мерці" (The Walking Dead) - 9 сезон (2 частина) 

Де дивитися: від 28 лютого на FX

Жанр: комедія-драма

Гумористичний серіал розповідає про життя акторки Сем Фокс, яка намагається поєднати знімання у серіалі з роллю матері-одиначки і не втрачає оптимізму у будь-якій ситуації.

"Все на краще" (Better Things) - 3 сезон

Де дивитися: від 15 лютого на Netflix

Жанр: екшн, фентезі

Шоу "Академія Амбрелла" базується на однойменній серії коміксів і розповідає про групу наділених надприродними здібностями дітей, яких всиновлює мільйонер у надії створити групу, якій буде під силу врятувати світ. Проте все йде не зовсім так, як хотілося.

"Академія Амбрелла" (The Umbrella Academy)

Де дивитися: від 12 лютого на TBS 

Жанр: комедія

У "Чудотворцях" Бог – якого грає Стів Бушемі – розчарувався в Землі та людях та вирішив, що цей експеримент потрібно завершувати. Проте янгол, роль якого виконав Деніел Редкліф, з ним не згоден,  і разом з групою товаришів намагається врятувати людство.

"Чудотворці" (Miracle Workers)

Дізнатися більше