Що робить людину сексуально привабливою

       

Роками учені намагалися знайти відповідь на запитання, наскільки важливою є зовнішність під час вибору сексуального партнера, чи впливає на привабливість людини її голос тощо. 

The Atlantic та Business Insider зібрали основні науково доведені критерії сексуальної привабливості. Дивіться більше у ТСН Stories. 

Вік

Чоловіки віддають перевагу партнеркам, яким близько 20 років. Натомість жінок часто приваблюють чоловіки старшого віку. Особливо, якщо сама жінка є фінансово незалежною. Дослідники пояснюють це "ефектом Джорджа Клуні". 

Наявність бороди

Дослідження, проведене 2013 року, встановило, що статистично найпривабливішими для жінок є чоловіки з 10-денною щетиною. "Бородатих" також часто бачать у ролі партнерів для довготривалих стосунків.

Одяг певного кольору

Для першого побачення жінки нерідко обирають одяг червоного кольору. Наукою підтверджено, що червоний робить людину привабливішою як для себе, так і для інших. Це правило працює і для чоловіків.

Ставлення

Збільшує рівень привабливості й дружнє ставлення. Однак жінки часто сприймають чоловічий флірт за вияв дружби. А чоловіки, навпаки, вважають за сексуальний інтерес дружбу з боку жінки. 

Наявність шрамів

Додає сексуальної привабливості чоловікам і наявність незначних шрамів на обличчі. Це збільшує їхні шанси на секс на одну ніч та короткотривалі стосунки. Однак під час обрання партнера для серйозних стосунків шрами є радше мінусом. 

Симетрія обличчя

Низка досліджень довела, що і жінки, й чоловіки вважають привабливими людей з симетричними рисами обличчя.  Це відбувається тому, що симетрія підсвідомо асоціюється з більш здоровими генами.

Тембр голосу

Впливає на рівень сексуальної привабливості й голос. Так, жінки віддають перевагу чоловікам з низькими голосами. Чоловіки – жінкам з високими голосами, бо це символізує про те, що жінка є молодою.

Подібність до батьків

Згідно з дослідженням Університету Сент-Ендрюса, людей приваблюють риси, які мали їхні батьки, коли вони народилися. Можливо, тому, що вони підсвідомо асоціюються з позитивними почуттями. 

Дізнатися більше