Передбачення з "Сімпсонів", що стали реальністю

Перший епізод "Сімпсонів" вийшов на екрани 17 грудня 1989 року. Відтоді серіалу вдалося здобути неабияку популярність. Відомі "Сімпсони" і своїми передбаченнями. Які з них втілилися у життя – дивіться у ТСН Stories.

Ще до створення Apple Watch та його аналогів - у 1995 році - у "Сімпсонах" (6 сезон, 19 серія) було показано годинник, який можна використовувати як мобільний телефон.

SmartWatch

У 1998 році, в епізоді The Wizard of Evergreen Terrace (8 сезон, 1 серія), Гомер Сімпсон стає винахідником і розв’язує на дошці певне рівняння. За ним можна знайти масу частинки Бозона Хіггса.  

Формула Бозона Хіггса

У 2002 році, ще до того, як виникла популярна зараз музична гра, Майк та Кіт подарували Гомеру жакет з написом Guitar Hero .

Guitar Hero 

У 1994 році автовиправлення як такого ще не існувало. Проте у 8 епізоді 6 сезону ця технологія вже стала предметом жартів.

Автовиправлення 

Ще у 1995 році у одному з епізодів на стіні було розміщено постер, що рекламує тур The Rolling Stones, який має відбутися у 2010 році. Такий тур й справді відбувся.

Тур The Rolling Stones  

Одним з найвдаліших передбачень творців серіалу виявилося президенство Дональда Трампа. Зроблене ще у 2000 році, воно справдилося 16 років потому.

Президентство Трампа

Професор Масачусетського технологічного інституту Бенгт Холмстрем здобув нобелівську премію у галузі економіки у 2016 році, через 6 років після того, як щодо цього спекулювали у "Сімпсонах".

Здобуття Нобелівської премії

1991-го вийшов епізод "Сімпсонів", у якому шанувальник отримує від Рінго Старра відповідь на лист, написаний десятки років тому. Такий лист у 2013 два фанати отримали від Пола Маккартні – минуло 50 років.

 Лист від The Beatles

У епізоді "Сімпсонів", що вийшов 1998 року, компанія 20th Century Fox виступає лише одним зі складників Walt Disney Co. 14 грудня 2017 року Disney справді придбала студію.

Придбання 20th Century Fox

1995 року бібліотекар у футуристичному коледжі Лізи була роботом. А одинадцять років потому, у 2016-му, два студенти з Університету Аберіствіта й справді створили машину-бібліотекаря.  

Бібліотекарі-роботи

Дізнатися більше