Топові спортивні перемоги України 2019 року

У цей період український спорт досяг чималих висот - встановлені історичні досягнення та здобута низка медалей на різноманітних змаганнях.

ТСН Проспорт пригадує десятку найгучніших перемог України цього року.

Збірна України яскраво виступила на II Європейських іграх. На змаганнях, які тривали в Мінську, "синьо-жовті" виграли 16 "золотих", 17 "срібних" та 18 "бронзових" нагород.

У медальному заліку ми посіли третю сходинку. Українські спортсмени перевершили досягнення на минулих Іграх, де зуміли здобути 47 нагород.

Український боксер Олександр Усик дебютував у надважкій вазі.

У жовтні Сашко переміг американця Чазза Візерспуна технічним нокаутом у 7-му раунді. Для нього це 17-та перемога (13 нокаутів) у 17 боях.

Українець став обов'язковим претендентом на титул чемпіона світу за версією WBO у надважкій вазі.

Український стрибун у воду Олексій Середа став Чемпіоном Європи.

Наш спортсмен здобув "золоту" медаль. Він став першим у стрибках з 10-метрової вишки.

Йому лише 13 років.

Цей стрибок дозволив йому стати наймолодшим чемпіоном Європи.

Дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" Чемпіонату світу, який тривав у японському Токіо.

18-річна українка, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг, у фіналі здолала господарку змагань Фуну Тонакі.

Білодід стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою планети з дзюдо в історії. На момент перемоги на ЧС Дар'ї виповнилося 18 років та 11 місяців.

Українська стрибунка в висоту Ярослава Магучіх стала "срібною" призеркою Чемпіонату світу з легкої атлетики.

Також вона виграла "золото" на Чемпіонаті Європи U-20.

Це її новий особистий рекорд та новий світовий рекорд серед спортсменів, молодших 20 років.

Біатлоніст Дмитро Підручний виграв "золото" в гонці переслідування на Чемпіонаті світу в шведському Естерсунді.

Медаль Підручного - перша для України на цьому Чемпіонаті світу. Також це перша золота медаль чоловічої збірної України на світових першостях.

Україна стала першим чемпіоном у новій дисципліні артистичного плавання на Чемпіонаті світу.

Збірна України у складі 12 "русалоньок" набрала найвищу оцінку - 94,5000.

Боксер Василь Ломаченко цього року об'єднав три чемпіонські титули.

Українець переміг британця Люка Кемпбелла і тепер володіє поясами за версіями WBO, WBA та WBC. Наразі в активі Ломаченка 14 перемог (10 нокаутів) та одна поразка.

Для статуса абсолютного чемпіона світу, Ломаченку залишається лише виграти пояс IBF, яким володіє американець Теофімо Лопес. Бій планується на квітень 2020-го.

Збірна України з першого місця вийшла до фінальної частини Чемпіонату Європи-2020.

Команда Андрія Шевченка здобула шість перемог у восьми матчах та з 20 очками кваліфікувалася на турнір.

Цей рік став для "синьо-жовтих" історичним. Наша команда вперше завершила рік без поразок та зуміла здобути пряму путівку на Євро за спортивним принципом.

Збірна України U-20 стала переможцем Чемпіонату світу, який тривав у Польщі.

"Синьо-жовті" під керівництвом Олександра Петракова впевнено перемогли у фіналі Південну Корею з рахунком 3:1.

Україна вперше в історії стала Чемпіоном світу з футболу незалежно від вікової категорії.

Окрім того, донині жодна з країн колишнього СРСР не вигравала медалі чемпіонатів світу серед гравців, молодших 20 років. Ще й золоті!