Я – робот. Що постить в Instagram зваблива віртуальна модель

Понад 1,3 мільйона підписників в Instagram зібрала сторінка загадкової та привабливої блогерки з Лос-Анджелеса на ім’я Мікела. В акаунті дівчини все досить звично для 19-річної моделі – фото з бойфрендом, світлини з відпочинку та спортзалу, пости про особисте. 

Головна особливість Мікели в тому, що вона – робот. 

Красуня з каштановим волоссям, фірмовими гульками та ластовинням – зображення, згенероване комп’ютером. Створити Мікелу вирішили американські стартапери з компанії під назвою Brud. 

З особистим життям у віртуальної Instagram-блогерки все склалося. У Мікели є бойфренд на ім'я Блоуко -  робот із татуюванням, який постійно приховує нижню частину свого обличчя. 

Також у Мікели є подружка – робот-білявка на ім’я Бермуда. Вона виглядає менш деталізованою та швидше нагадує героїню культової гри Sims.

Попри те, що Мікела - лише віртуальна модель, вона встигла попрацювати із відомим брендом Prada під час тижнів моди у Мілані. 

Та засвітити свої апетитні сідниці на обкладинці цілком реального глянцю - журналу King Kong. 

Блогерка-робот дуже стильна і обирає одяг відомих брендів.  

Та експерементує з різними аксесуарами та образами. 

 

Мікела у своїх постах підтримувала і міжнародний рух Black Lives Matter, що виступає проти насильства проти темношкірих. 

І як звичайна 19-річна дівчина, любить робити селфі. 

Досвідчені користувачі соцмережі із легкістю можуть помітити, що на сторінці дівчини-робота доволі часто є рекламні пости, однак чи платять за них віртуальній блогерці і які суми - журналістам з'ясувати не вдалося. 

Мікела - не лише модель та блогерка, яка надихає інших, а ще й співачка. На Spotify та YouTube є принаймні дві пісні її виконання. 

Дізнатися більше