П'ять навичок, що знадобляться дитині у майбутньому

Вже зараз роботи можуть виконувати багато того, на що раніше були спроможні лише люди. Які навички розвивати у дитини, щоб вона була конкурентноздатною у майбутньому - читайте далі.

Діти повинні знати, як функціонують сучасні системи, та розуміти те, на чому ґрунтуватимуться майбутні технології – квантову динаміку, генетику та основні принципи програмування.

Розуміння систем

Є деякі речі, які ніколи не будуть роботам під силу.  Одна з них – розуміти людину на рівні іншої людини. Тому навички емпатії будуть надзвичайно потрібними у майбутньому.

Емпатія

Через відсутність емпатії машинам складно створювати вироби, якими людині буде зручно користуватися. Тому дизайнерські навички у майбутньому стануть у пригоді.

Дизайнерські навички

Навіть зараз провідні технологічні компанії шукають робітників, які могли б не лише формувати ідеї, але й пояснювати їх просто й доступно. Тому базові знання з літератури, історії та філософії будуть настільки ж важливими, як і технічні навички.

Обізнаність у гуманітарних дисциплінах

Раніше більше цінували індивідуальні досягнення. Натомість професії майбутнього вимагатимуть навичок командної праці, що дозволять разом ефективно розробляти роботу для машин.

Вміння працювати у команді

Дізнатися більше