Чому кусають та як маніпулюють. Цікаві факти про собак

Люди цілують собак частіше, ніж коханих

Американці цілують своїх чотирилапих друзів частіше, ніж своїх партнерів-людей, а 94% опитаних Riley's Organics розповіли, що вони краще залишаться вдома з собакою, ніж проведуть ніч із людиною.

Пси стануть у пригоді студентам

Учені Вашингтонського університету вважають, що собаки вміють вгамовувати стрес та запобігають його виникненню у студентів. За словами науковців, чотирилапі  здатні заспокоювати та відволікати увагу від думок про складнощі у навчанні.

Як песики маніпулюють господарями

У погляді собак можна побачити сум, радість, подив тощо. Це змалку допомагає чотирилапим привертати до себе людську увагу, а за роки, проведені поруч із людиною, вони розвинули унікальні м’язи обличчя. Саме завдяки ним вони рухають куточками своїх брів та можуть змінювати вираз писку на жалісливий.

З ким краще спати у ліжку

Учені вважають, що кращою альтернативою відсутності партнера у спальному ліжку є собаки. Близьке сусідство улюбленців зі своїми господарями має позитивний терапевтичний ефект і знижує стрес, викликаний відсутністю коханої  людини.

Вони люблять нас більше ніж коти

Дослідники дізналися, що собаки виробляють окситоцин – "гормон любові" – коли взаємодіють з господарями. У собак він збільшується на 57,2%, а у котів лише на 12%.

Чотирилапі допомагають дітям пережити стрес

Діти простіше переживають стрес та швидше заспокоюються поряд із собаками.

Завжди кладуть купку на північ

Чеські вчені встановили, що собаки тонко відчувають магнітне поле Землі і завжди справляють свої природні потреби на північ.

Чому пси махають хвостом

Дослідники вважають, що крутіння хвостом прямо пов'язане з настроєм собаки. Щасливі собаки крутять хвостом лише праворуч, а  от неспокійний і  нервовий настрій виказує махання винятково ліворуч. Більше того, між собою собаки розпізнають ці сигнали.

Собачники менше хворіють

Власники домашніх тварин мають міцніше здоров'я ніж ті, у кого немає ані собаки, ані кота. Цьому сприяє вимушений рухливий спосіб життя.

Вони розумніші, ніж вам здавалося

Середньостатистичний собака знає близько 165 слів, вміє рахувати до п'яти та має почуття справедливості.

Чотирилапі реагують на зоровий контакт і безпосереднє звернення. Вони накопичують знання шляхом спостереження за різними діями і наслідуванням.

Учені дізналися, чому пси кусаються

Іспанські науковці з'ясували, що причиною агресивної поведінки собак може бути депресія. У агресивних собак знижений рівень гормону серотоніну, який відповідає за гарний настрій. Також у них підвищений рівень "гормону стресу" - кортизолу, який впливає на депресію.

Дізнатися більше