Як наодинці пережити День святого Валентина

       

У День святого Валентина відчуття самотності у тих, кому не поталанило знайти пару, особливо загострюється. Це може призвести до низки поганих рішень – на кшталт дзвінка людині, стосунки з якою давно припинилися, або побачення з першим-ліпшим. Проте страждати геть не обов’язково. Як пережити день всіх закоханих наодинці – дивіться у ТСН stories.

Не будьте самокритичними

Коли людина наодинці у найромантичніший день року, вона може дійти висновку, що з нею щось не так. Проте критикувати себе – погана стратегія. Краще запитати себе: “Що б я порадив другу у подібній ситуації” і застосувати ці поради до себе.

Не фокусуйтеся на негативних думках

Незалежно від того, чи романтизуєте ви колишні стосунки, чи передбачаєте катастрофічні наслідки для майбутніх, не зациклюйтеся на негативних думках. Щоб відволіктися, зателефонуйте другу і поговоріть на іншу тему, або займіться проєктом, який давно відкладали.

Будьте вдячним

Пригадайте усе, за що можна бути вдячним, щоб нагадати собі, що самотність на День святого Валентина – це далеко не кінець світу. Приділіть час тому, щоб подумати про людей, яких ви вже маєте у своєму житті, а не про когось, кого немає. Можливо, це хороші колеги, любляча сім’я та друзі, що надихають.

Створіть “мантру”

Витіснити негативні думки допоможе повторення мантри. Те, що саме вам допоможе, знаєте лише ви, проте кожного разу, коли ментальний стан стає гіршим, варто повторювати фрази на кшталт “Бути наодинці краще, ніж у поганих стосунках” та “У моєму житті бували значно гірші ситуації, ніж самотній День сятого Валентина”.

Заплануйте щось, що піде вам на користь

Якщо не запланувати щось на День святого Валентина, дні, що йому передують, можуть бути сповнені хвилюваннями, а саме 14-те лютого ви проведете просто за переглядом серіалів. Набагато краще зустрітися з друзями або зробити щось продуктивне.

Дізнатися більше