Як чоловіку стати більш сексуально привабливим

                  

Існує кілька рис, що суттєво збільшують рівень привабливості чоловіка для жінок на підсвідомому рівні. Як зазначає  Business Insider, серед них - хороше почуття гумору, наявність домашнього улюбленця тощо. Як чоловік може стати більш сексуально привабливим - дивіться у ТСН stories.

Завести собаку 

2014 року ізраїльські вчені встановили, що чоловіки, які мають собаку, сприймаються жінками як більш підхожі для довгострокових стосунків. Вони також видаються більш розслабленими, схильними для знайомств та щасливими.

Навчитися жартувати

Низка досліджень доводять, що жінок більше приваблюють люди, які можуть змусити їх сміятися. Примітно однак, що хороші жарти не є обов'язковим критерієм привабливості для жінки - чоловікам достатньо, щоб вони змусили жінку розсміятися.

Бути добрим

Цей критерій пов'язаний з ефектом ореолу, коли загальне враження складається на основі однієї риси людини. 2014 року китайські учені дали жінкам оцінити портрети чоловіків. Кожен було підписано одним словом. Ті, яких було описано позитивно, були більш привабливими.

Відростити щетину

Дослідження, проведене 2013 року австралійськими ученими, встановило, що жінок найбільше приваблюють чоловіки, що мають рясну щетину, проте не бороду. Адже волосся на обличчі є не лише ознакою мужності, а також домінантності та агресії.

Зайнятися спортом

Американські дослідники показали 286 жінкам фото чоловіків без сорочки та попросили їх оцінити їх як партнерів. З'ясувалося, що чоловіки з великими м'язами сприймаються як партнери для короткотривалих стосунків, а з помірними - є найбільш привабливими.

Використовувати "відкриту" мову тіла

2016 року британські учені дійшли висновку, що більш привабливими видаються люди, які використовують відкриті жести, а не оборонні (схрещування рук, згорблювання тощо). Вони видаються більш впевненими у собі та комунікабельними.

Мати гордий вираз обличчя

Гетеросексуальні чоловіки та жінки віддають перевагу різним емоціям на обличчях потенційних партнерів. Так, за даними учених з Університету Британської Колумбії, для жінок найбільш привабливою рисою на обличчі чоловіків є гордість.

Обирати підхожих партнерів

І чоловіків, і жінок цікавлять люди, які мають приблизно той самий рівень привабливості, що й вони самі. Справа у тому, що якщо партнер значно гарніший - не уникнути побоювань щодо позашлюбних стосунків. Якщо має дещо гіршу зовнішність - люди вважають, що заслуговують кращого.

Мати високий соціальний статус

2010 року шотландські учені з'ясували, що чоловіки, зображені на фото поряд з автівкою Bentley, видаються жінкам більш привабливими, ніж чоловіки на фото з Ford Fiesta ST, незалежно від зовнішності. 

Дізнатися більше