Як стати мільйонером: 6 простих секретів

       

Американська учена Сара Стенлі Фаллау опитала понад 600 мільйонерів і дізналася, як саме їм вдалося розбагатіти. З'ясувалося, що усі вони мають кілька спільних рис. Якими вони є - читайте у ТСН stories.

Фаллау провела два дослідження, для яких опитала людей, що мали статки від 100 тисяч доларів до 1 мільйона доларів та людей, що були ще більш заможними.

Жінка з'ясувала, що кількість статків напряму залежить від шістьох "факторів багатства". Серед них - економність, впевненість у фінансовому управлінні, соціальна стійкість тощо. 

Економність

Звичка витрачати якомого менше об'єднувала майже усіх опитаних Фаллау мільйонерів. Вони зазначали, що це одна з ключових складових фінансової незалежності. 

Витрачання грошей у надії, що коли-небудь вдасться розбагатіти, змушує людину жити від заробітної плати до заробітної плати, навіть якщо її робота дуже добре оплачується.

Сара Стенлі Фаллау

Впевнене фінансове управління

Важливою є впевненість. Вона допомогає жити з мінімумом витрат та як слід інвестувати. У той час як більшість людей діють емоційно, мільйонери - продумують кожний крок.  

Відповідальність

Робити розумні інвестиції неможливо без прийняття своєї ролі у фінансових результатах. За словами іншого дослідника, Кріса Хогана, це є невід'ємною рисою для більшості мільйонерів, що "зробили себе самі". 

Мільйонери не розраховують ні на кого, щоб ті зробили їх багатими, і не звинувачують нікого, якщо їм це не вдається. Вони зосереджуються на тому, чим можуть керувати, і погоджують свої звички з поставленими цілями

Кріс Хоган

Планування та зосередженість

Важливою є й здатність планувати та дотримуватися планів. Так, як зазначається у матеріалі Business Insider, довготривалі плани на свої кошти мають 92% опитаних мільйонерів, а 97% - досягають поставлених цілей. 

Соціальна стійкість 

Усе інші зазначені якості дозволяють мільйонерам бути соціально стійкими. Вони ніколи не дозволяють собі витрачати більше, ніж дозволяє їхній дохід, та не рівняються на досвід інших людей.

Дізнатися більше