Батькам потрібне спілкування - встановіть ці додатки на їхній смартфон

Партнерський Матеріал

       

Батькам завжди не вистачає спілкування з дітьми та онуками, яких часто немає поруч. Щоб вони почувались потрібними, на їхніх смартфонах слід встановити найважливіші застосунки. Разом із “Київстар” розповідаємо, що має бути на гаджеті. 

Месенджери

Viber, WhatsApp, Telegram і Facebook Messenger дозволяють швидко і зручно переписуватися, зідзвонюватися, ділитися світлинами і ставити лайки.

Соцмережі 

Завдяки соціальній мережі - Facebook, Instagram - можна знайти і відновити контакт з колишніми однокласниками, одногрупниками, сусідами або рідними. Великий функціонал максимально розширив можливості.

Сервіси для замовлення їжі 

Через стан здоров'я, погану погоду або відсутність продуктів не завжди хочеться готувати для себе. У нагоді стануть сервіси з доставлення їжі - Uber Eats, Glovo, Raketa або інші прямо під двері. Встановіть застосунок і покажіть як за кілька кроків замовити смачний десерт або поживний обід.

Сервіси медичних послуг

Ваші батьки повинні щодня пильнувати за своїм здоров’ям. Сервіс Doctor Online дає змогу отримати онлайн-консультацію лікаря, а через Liki24 або інші можна знайти потрібні медикаменти та замовити їх додому.

Додатки для сплати комуналки

Привчіть своїх батьків не стояти у довжелезних чергах для сплати комуналки. Нехай вони розраховуються онлайн. Наприклад, за допомогою банківських сервісів (Monobank, Приват24, Ощад 24/7) або застосунків на кшталт "СМАРТ-ГРОШІ" від Київстар.

Дізнатися більше

Додатки для поповнення рахунку

Рахунок на телефоні легко поповнюється і через банківські сервіси, і безпосередньо через додатки мобільних операторів – “Мій Київстар”

Додатки – маркетплейси

Щоб позбутися непотребу, який накопичився вдома, або навпаки, придбати щось потрібне за невеликі кошти, стануть у пригоді додатки на кшталт OLX, Shafa, Prom.ua, Bigl.ua тощо. Деякі з них пропонують не лише товари, а й послуги. 

Розважальні сервіси

Розважитися людям старшого віку допоможуть такі додатки як Youtube, онлайн-кінотеатри, наприклад Київстар ТБ. Якщо знання англійської мови не є перепоною, широкий спектр цікавих серіалів надають й іноземні стримінгові сервіси, такі як Netflix

Додатки державних послуг

Онлайн-додаток державних послуг "Дія" також може бути корисним для батьків. Туди можна завантажити свої водійські права і паспорт громадянина. Не буде зайвим застосунок "Пенсійний фонд", що надає доступ до надбаного стажу, інформації щодо заробітної плати тощо. 

Дізнатися більше