Які тварини мають найекстремальніший секс

Людський секс триває від 30 секунд до 45 хвилин. Проте він може видатися досить нудним порівняно з інтимним життям деяких тварин. Так, деякі з них помирають унаслідок спарування, а інші мають статевий орган, що перевищує довжину їхнього тіла у 10 разів. Дивіться більше у ТСН stories.

Антехінус коричневий

Протягом кожного шлюбного сезону маленькі гризуни виду Антехінус коричневий намагаються спаруватися якомога більше разів. Особливо самці. Так, вони можуть займатися сексом аж протягом 14 годин за раз, у процесі змінюючи партнерок. Проте це негативно впливає на імунну систему. Вчені називають таке спарування "суїцидальним" - від сексу самець нерідко гине.

Бджоли

Сумна доля і у самців бджіл. Основне призначення комах - спаруватися з Королевою. Проте вони можуть зробити це лише один раз на усе життя, адже під час процесу репродуктивні органи самця бджоли відриваються. У процесі його сперма потрапляє у яйцепровід самиці, де вона зберігає її для подальшого використання.

Вудильникоподібні

Представники цього виду костистих риб мають дуже специфічне інтимне життя. Замість того, щоб самостійно полювати на їжу, самці цього виду зливаються з самицями і фактично живуть на їхньому тілі, натомість забезпечуючи їх спермою. У процесі, однак, тіло самців руйнується: вони втрачають очі, плавці та більшість внутрішніх органів.

Єхидни

Короткодзьобі єхидни переживають парування, проте мають напрочуд дивний секс. Так, з однією самицею зазвичай спаровується відразу дев'ять самців. Самки також мають роздвоєний репродуктивний тракт, а самці - статевий орган з чотирма голівками, який у стані ерекції досягає чверті від довжини тіла.

Вусоногі

Ці членистоногі виду ракоподібних мають найдовший статевий орган з-поміж усіх тварин на Землі. Його довжина перевищує довжину тіла тварини у 10 разів. Річ у тім, що вони майже не можуть пересуватися, тому це єдиний спосіб, у який маленькі тварини можуть знайти собі пару. 

Дізнатися більше