10 000 друзів Дмитра Мєдвєдєва

Інтернет-щоденник президента Росії посів 35-е місце за популярністю в російському Інтернеті.

Дмитро Мєдвєдєв увійшов до Топ-40 популярних блогерів Росії. Читачами його Інтернет-щоденника на порталі Кремля стали понад 10 000 росіян. На думку експертів, якщо президент буде коментувати записи відвідувачів сайту, його рейтинги стануть найвищими у галузі блогів російського Інтернету.

Можливість коментувати звернення голови держави з’явилися на відео-блозі Мєдвєдєва 12 січня. З тих пір кількість зареєстрованих користувачів становила 10 219 осіб. Всього користувачі Інтернет-щоденника президента залишили 2230 повідомлень.

Згідно з рейтингом "Яндекса" блог голови держави знаходиться на 35-м місці між Інтернет-щоденником користувача tebe_interesno та сторінкою Володимира Жиріновського.

Більшість питань росіян присвячено боротьбі з кризою, антикорупційним заходам уряду, питанням розвитку спорту та освіти. Але найбільше користувачів хвилює, чи буде Мєдвєдєв особисто відповідати на їхні запитання в Інтернеті.

В останньому зверненні президент дав надію, що найближчим часом така можливість в нього з’явиться. За даними видання "Труд", перші відповіді президента з'являться на сайті до кінця лютого.

"Отримати таку популярність людині з вулиці нелегко, зазвичай її отримують щоденники вже добре знаних осіб", - говорить віце-президент, директор з маркетингу й PR Mail.Ru Ганна Артамонова.

За словами відомого блогера й одного з творців Lenta.ru Антона Носика, стати "десятитисячником" можливо лиш за умови, що сторінки щоденника будуть наповнюватися записами, будуть цікавими широкому загалу користувачів.

"Це як ЗМІ, ніяких хитрощів тут немає ", - каже Носик.

Як зазначила Ганна Артамонова, популярність блога можливо конвертувати на гроші. Причому зробити це можливо у кілька способів: за допомогою Інтернет-реклами або рекламних записів. "Теоретично популярного блогера можуть навіть запросити на гарну роботу", - додала вона.

Антон Носик зазначає, що "у російському Інтернеті в даний момент найбільш популярні текстові записи ". Тому, вважає він, щойно президент почне писати в своєму блозі відповіді на коментарі, "там відразу почнеться штовханина, а рейтинги злетять".

Говорить і показує Мєдвєдєв
2 лютого 2009 року
Президент пообіцяв студентам вжити заходів для того, щоб вони змогли отримувати пільгові кредити на освіту, а виші попросив зафіксувати платню за освіту в рублях та перевести відмінників на безкоштовні місця.
413 коментарів

12 січня 2009 року
Після свят було піднято тему відпочинку та розвитку спорту в країні. За словами президента, в росіян культура відпочинку щойно зародилася. Держава, сказав він, буде сприяти цьому – наприклад, зміцнюючи здоров’я нації.
1031 коментарів

30 листопада 2008 року
З облавку президентського літака ми почули розповідь про латиноамериканські країни та необхідність взаємодії Росії з ними для подолання світової економічної кризи. "Необхідно навчитись чути й розуміти одне одного ", - підкреслив президент.
80 коментарів

2 листопада 2008 року
Голова держави розповів про свою роботу над текстом звернення до Федеральних зборів. Він повідомив, що основу увагу приділить заходам з подолання двох криз – на Кавказі та в світовій економіці, соціальним та економічним питанням.
44 коментарі

23 жовтня 2008 року
Тема звернення – світова фінансова криза. Основний його винуватець – США. Наслідки кризи для Росії та інших країн – рикошет від американських проблем. Країна дізналася про заходи боротьби з кризою, котрі за деякий час почали втілюватися в життя.
641 коментар

7 жовтня 2008 року
Перший запис у відеоблозі присвячений візиту до французького Гвіану, де збирались обговорити питання світової безпеки. "Лише спільно зі світовими лідерами вдасться подолати всі політичні розбіжності та перемогти наступаючу кризу", - сказав президент Росії.
21 коментар

Рейтинг
Популярність блогів політиків
Володимир Жиріновський, лідер ЛДПР 11 717*
Олександр Лєбєдєв, екс-депутат Держдуми 5563
Валерія Новодворська, лідер Демократичного союзу 3185
Андрій Ілларіонов, колишній радник президента РФ 3166
Борис Нємцов, колишній лідер СПС 2819
Марія Гайдар, лідер "Демократичної альтернативи " 2794
Микита Бєлих, губернатор Кіровської області 2484
Віктор Алксніс, екс-депутат Держдуми 2223
Олег Чіркунов, губернатор Пермського краю 905
Сергій Миронов, спікер Ради Федерації 596
*Кількість користувачів Інтернет-сервісу, що підписались на блог.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: