Блохіна робота зараз не цікавить

Український тренер Олег Блохін після відходу з ФК "Москва" відпочив і про роботу почне думати лише наприкінці весни.

Олег Блохін, який недавно був звільнений з посади головного тренера ФК "Москва", в ексклюзивному інтерв'ю ПРОСПОРТ розповів про те, як провів відпустку і про свої найближчі плани. 

Тренер признався, що покидав Москву із змішаними відчуттями. З одного боку, до кінця чемпіонату після всіх труднощів, які супроводжували його роботу впродовж сезону, йому нарешті вдалося створити боєздатну команду, яка могла б ставити перед собою високі цілі. А з іншого боку, залишився і неприємний осадок. 

По-перше, коли він починав працювати, говорилося одне, а потім цього не робилося; по-друге, йому доводилося багато часу витрачати на різні організаційні речі, якими головний тренер взагалі не повинен займатися, а на довершення усього, відбулася зміна гендиректора, внаслідок чого команда втратила декілька ключових гравців. Крім того, сам факт відставки вийшов некрасивим – тренеру про неї оголосили на банкеті, присвяченому закінченню сезону… 

На питання про те, які пропозиції поступають Блохіну, від яких клубів або збірних, тренер відповів, що він серйозно поки нічого не розглядає, тому говорити про них поки немає значення. Пошуком нової роботи він займеться десь у травні, а поки у нього на першому місці сім'я. 

Олег Володимирович дуже радий, що нарешті може побути вдома, з дружиною, дітьми, поїхати з сім'єю на відпочинок. До речі, Блохін тільки що повернувся з Мальдів, де йому дуже сподобалося. Правда, як відзначив тренер, відпочинок був в основному пасивним, якщо не рахувати плавання і пірнання. До поїздки на Мальдіви він провів декілька днів у Трускавці. 

Олег Блохін
Кажучи про найближчі пріоритети у житті, Блохін на перше місце поставив виховання дітей. Кажучи про старшу, 26-річну Ірину, Олег Володимирович признався, що його трохи турбує те, що вона дотепер ще не визначилася, чим займатиметься у житті. Він хоча і намагався її направити у певне русло, але це поки ні до чого не привело. 

Що стосується молодших – Ані і Каті – дівчатка займаються тенісом, а ще їм подобається легка атлетика. Проте, оскільки в Україні дуже важко нормально займатися легкою атлетикою, то, якщо вони і почнуть професіонально займатися спортом, то це буде теніс. А ще його вразило те, як швидко його молодші дочки навчилися плавати. 

Зараз у Блохіна нарешті з'явилася можливість більше часу приділити сім'ї, і тому він не поспішає повертатися у світ футболу. Проте, він вважає, що ще не сказав свого останнього слова як тренер, тому зупинятися на досягнутому не збирається. 

Гру збірної України Блохін відмовився оцінювати, оскільки для того, щоб це робити, треба уважно стежити за її виступами і за тим, що відбувається в команді. А оскільки у нього не було часу на це через роботу у ФК "Москва", то він не може дати об'єктивної оцінки. 

Зараз же, коли з'явилося більше вільного часу, Олег Володимирович частіше відвідуватиме футбольні матчі, стежитиме за українським футболом. Не виключено, що його наступним клубом стане і українська команда, проте тільки за умови, що в неї не буде фінансових проблем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: