Чи любить депутат Колесніченко дітей по-справжньому?

Якби 175 номер у виборчому списку ПР Колесніченко Вадим Васильович дійсно хотів би захистити дітей, то не перетворив би боротьбу с з педофілією на війну з відьмами.

Настільки гидкого скандалу в українській політиці ще не було. Були смішні, наприклад, з яйцями Януковича. Були страшні, коли на очах у всього світу кандидат у президенти Ющенко декілька разів «змінював» своє обличчя, і досі не встановлено слідством, було це отруєнням чи операцією з омолодження. Зрештою, не обійшлося без скандалів з ефектом ядерної бомби, що знищували Україну, девальвували будь-які намагання «переодягнути» нашу країну з валянок та фуфайки в цивілізований європейський костюм: це історія зі зникненням Гонгадзе та з оприлюдненням плівок Мельниченка… Чи кольчужний скандал.

Здавалося б можна було звикнути до усього, але ця «брудна бомба» педофілічного скандалу зачепила більшість… принаймні усі опитані мною друзі, родичі, просто знайомі зізналися, що так гидко себе давно не почували.

Це не дивно. Адже у кожної нації, у кожної релігії є свої цінності. Індуси вважають священними корів, мавп та мишей. Великий жирний пацюк, що прогриз стіну та бігає по оселі – це на щастя, вважає індус. Адепти Посольства Божого обожнюють чорно-білу пару святих «Аделаджа-Космос», і готові розбити лоба, захищаючи нігерійського месію від міліції у справі створення фінансової піраміди і обкрадання тисяч «божих послів». Поруч з розп’яттям для нас, для православних, великою святістю є дитина. Це не тільки уособлення народженого Марією Христа, але сакральний символ продовженням роду, спадкоємності поколінь.

І що з чим сакральним символом зробив депутат від Партії Регіонів Вадим Колесніченко? Він перетворив двох малих діточок у набір козирів у боротьбі зі своїми політичними соратниками. Колесніченко підмінив суть розслідування: замість з’ясувати істину та покарати винних з його подачі кінцевою метою розслідування стало максимально розширити та оприлюднити список підозрюваних осіб. Після того, як країна дізналася про всі подробиці дитячих показів, включно з описом статевих членів депутатів-ґвалтівників, по-перше, марно сподіватися довести це слідство до суду. Мені прикро це писати, але з подачі Колісниченка, нині під загрозою життя батька отих дітей, і геть-зовсім зіпсоване майбутнє отих хлопчика та дівчинки. Проте вся країни знає: якщо з когось треба зробити антигероя в короткі терміни, то можна звертатися до Колесніченко.

Якби 175 номер у виборчому списку ПР Колесніченко Вадим Васильович дійсно хотів би захистити дітей, розслідувати цю бридку історію, то мав би стежити за ходом розслідування, пильнувати, аби матеріали справи не розпливалися по інтернет-сайтах та високопоставлених кабінетах. А після отримання відповідей на усі запитання, вийти на пресуху та затаврувати усіх, хто вартий цього.
Нині ж уся країна перетворилася на слідчих: маючи на руках протоколи допитів та версії слідства, ми гадаємо: чи може бути так, що мама роками нічого не помічала, а педофіл батько по дурості розповів у камері «смотрящім» про всі нюанси групового зґвалтування, і подробиці крізь мури та замки одразу ж дійшли до згорьованої жінки? Чи може бути так, що безліч не пов’язаних між собою людей сходилися на таємні зборища, де ґвалтували бідних дітей?
Наприклад, у мене виникає безліч запитань.

З одного боку, ніхто не має права на насильство над дітьми, але з іншого – боротьбу з педофілією не можна перетворювати на війну з відьмами. А Колесніченко саме це і сотворив. Завдяки 175-му «регіоналові» країни наша держава отримає хороший піар і на світовій арені. До нас і без того масово їхали прибічники дешевого сексу, а тепер ще й покотяться любителі «шарової» педофілії. Акція проводиться під інформаційним патронатом Партії регіонів. Спеціально для Вадима Васильовича та людей, котрі нафарширували його цією інфою повторюся: збоченці є у всіх країнах, і з ними борються так само скрізь. Але нікому в голову не прийде перетворювати розслідування в реаліті-шоу. Крім Партії регіонів України, звичайно.

Але є щось і хороше в цій історії: країна збагатилася на одне іншомовне слово, раніше не знане - педофілія. Низку красивих слів можна застосувати і щодо самого Колісниченка – педорест, федераст і українофоб. Педорест (pedorest, не плутати з співзвучним pederast, педераст) – людина, котра хоче стати опорою для дитини. А про федерастичні та українофобські збочення депутата ми дізналися уже після його «артеківського» дебюту: користуючись своєю раптовою популярністю Вадим Васильович вирішив озвучити пропахлі нафталіном лозунги ПР зразка 2005-го року. Спочатку він заявив, що не бачить іншої альтернативи розвитку української держави, ніж її федералізація. А друга його знаменита заява про притіснення російської мови на користь англійської. "При цьому за "дивним" збігом обставин гонінням піддається винятково російська мова, в той самий час, як вивіски, наприклад, англійською буквально заполонили українські міста", - відзначає регіонал.

Слідство повинно тривати. Істина має бути з’ясована, а винні – сісти за грати. І тут до Віктора Федоровича Януковича лише одне прохання: заборонити усім соратникам, починаючи від 101-го номера у табелі про ранги і вище виливати свій інформаційний токсикоз на країну. Бо усілякі «федерасти» та «педорести» вам рейтингу не додадуть, а країні – зашкодять.

П.С. Про всяк випадок і спеціально для Вадима Васильовича хочу наголосити, що ця стаття написана аж зовсім не на підтримку «розвінчаних» депутатів з БЮТ. Я написав ці рядки, маючи на меті захистити значно важливіші цінності для Людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: