Майкл Джексон поїхав на гастролі в рай

Зі смертю Джексона, ми оплакуємо не лише людину, ми оплакуємо епоху, яка пішла від нас в минуле назавжди.

Майкл Джексон
AFP
Майкл Джексон. Эпоха, яка пішла від нас в минуле назавжди
Вранці 25-го червня 2009 року після чергової іньєкції знеболювального зупинилось дихання короля поп-музики Майкла Джозефа Джексона. Його смерть констатували в 14:26 за каліфорнійським часом і весь світ одразу заговорив про страшну втрату людини, яка придумала “місячну ходу” та встановила новий музичний дискурс для цілого покоління.

Соціальні медіа наче зійшли з розуму. Лайвджорнал, Твіттер, Фейсбук, новинні ресурси. Про смерть Майкла пишуть навіть ті, хто знав про нього тільки зі скандальних хронік. Але ж пишуть –це ж так правильно і так захопливо сумувати тоді, коли сумують всі.

Знаєте, що саме страшне в ситуації зі смертю Майкла? Аж ніяк не те, що в минуле відійшла ціла епоха і помер один з найвизначніших музикантів 20-го століття. Анітрохи!
Найстрашніше те, що протягом останніх років він нікому не був потрібен. Король втратив корону і став гидким каченям з купою проблем і боргів. Король помер, а його труп став центральною окрасою експозиції в музеї Людської Байдужості.

Преса смакувала кожну подробицю. Всі тільки й говорили про те, що у Майкла майже відвалився ніс. Що його казкове ранчо “Неверленд” піде з молотка. Що Джексон живе у невеликому зйомному будиночку, де розбив увесь посуд в результаті нервового зриву. Що у нього було кілька невдалих спроб самогубства.

І мало хто згадував про його досягнення, про його творчість і про те, що він зробив для поп-музики. А навіщо? Краще уподобитись жителям київського зоопарку біля яких встановлено табличку: “Обережно, мавпи кидаються лайном”.

От світ протягом багатьох років і мішав з лайном того, кому він раніше поклонявся. А тепер плаче над тим, що було ним же обпльовано.

Тепер натовпи знавіснілих новоявлених фанатів почнуть купувати на аукціонах все, що з пов’язане з Майклом Джексоном, розповідати про його нещасне життя і про те, що про педофілію він ніколи й не думав – просто дітей любив і все робив для них.

А найбільшою трагедією музичного сьогодення стане відміна прощального туру Короля світом, який мав стартувати влітку цього року. І ніхто не згадає про те як сміялись над істерикою Майкла, коли він так і не зміг в 2008-му заспівати “We Are The World” і буквально втік зі сцени.

Джексон помер ще в 2001-му році, коли видав свій останній альбом “Invincible”. Та всі згадали про його смерть тільки тоді, коли вона з моральної стала фізичною. Адже оплакувати забутих ідолів – це так трендово.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: