Президент Абхазії наказав знищувати грузинські кораблі-порушники

Сергій Багапш порівняв Грузію із сомалійськими піратами та наказав ВМФ знищувати грузинські кораблі, які порушуватимуть абхазький кордон.

Президент Абхазії Сергій Багапш віддав наказ військово-морському флоту республіки знищувати грузинські кораблі, які порушуватимуть абхазький морський кордон.

"Цей крок продиктований безперервними піратськими діями з боку Грузії", - заявив Багапш.

Він підкреслив, що "йдеться про дії виключно ВМФ Абхазії". "Жодні військово-морські сили Росії для вирішення даного питання не притягуються і притягуватися не будуть", - наголосив президент Абхазії.

За його словами, "сьогодні можна говорити про грузинських піратів нарівні з піратами Сомалі".

"А подібні дії повинні потягнути за собою адекватну відповідь", - зазначив Багапш, коментуючи останні захоплення Грузією морських судів, які слідували до Абхазії.

Нагадаємо, 17 серпня грузинська берегова охорона затримала танкер Buket, що виходив з Туреччини до Абхазії. Екіпаж, 13 громадян Туреччини і 4 громадяни Азербайджану, за рішенням суду міста Поті був оштрафований на 66 тисяч ларі (близько 40 тисяч доларів), а капітан корабля (громадянин Туреччини) засуджений до 24 років ув'язнення. Сам танкер передано у власність держави.

Після цього один з керівників Прикордонної служби ФСБ Росії заявив, що берегова охорона ФСБ РФ спільно з абхазькими прикордонниками забезпечить безпеку судів, що заходять в територіальні води Абхазії.

МЗС Грузії поширило у відповідь заяву, що Тбілісі має намір використати "всі наявні правові і політичні можливості для припинення спроб Росії втрутитися у затримання грузинською стороною судів у водах Абхазії".

Читайте також:

Грузія чекає на провокації Росії в Чорному морі

Берегова охорона Грузії затримала судно в акваторії Абхазії

Грузія розцінюватиме роботу берегової охорони РФ в акваторії Абхазії як піратство

Абхазія звинуватила Грузію в підготовці до війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: