Проміжна перемога Тимошенко

Вирішення газового конфлікту багато хто сприймає, як політичну перемогу Юлії Тимошенко.

Газовий конфлікт між Росією та Україною завершився ще на вихідних, але в Україні продовжуються суперечки, пише сьогодні газета Der Standard.

Прем'єр Юлія Тимошенко, яка виторгувала новий договір на постачання газу, сяє, задоволена своєю перемогою, а президент Віктор Ющенко говорить про згубну поразку України. Хоча голова уряду і президент на початку газової кризи запевняли, що з даного питання розбіжностей між ними не існує, майбутні президентські вибори, на яких Тимошенко хоче зайняти місце Ющенка, а також загрозливий економічний стан України не дають помиритися двом колишнім соратникам по "помаранчевій революції", помічає автор статті Верена Дітхельм.

Ющенко, чий рейтинг впав до 3%, бореться за своє політичне виживання, проте, не дивлячись на це, його участь в газовому конфлікті була помірною. До Москви на переговори з російським прем'єром Путіним відправилася Тимошенко. Оглядач Юлія Латиніна, називаючи газовий конфлікт "війною Путіна і Ющенка", вважає, що перемогу в ньому отримала Тимошенко. "Мільярд доларів збитків "Газпрому" - перший внесок в її виборчу кампанію", - вважає вона.

"Перемозі Тимошенко на виборах Росія у будь-якому випадку зрадіє більше, ніж другому терміну непопулярного Ющенка", - продовжує Верена Дітхельм. Згідно опитуванням, в листопаді її рейтинг досяг 20%. Але з 17% на п'яти їй наступає колишній прем'єр Віктор Янукович з проросійської "Партії регіонів".

"Наразі, - зазначає автор матеріалу, - залишається чекати і подивитись, що справить на виборців більше враження: факт наявності договору з "Газпромом" - або все ж значно збільшена ціна на газ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: