Вибори – "апофеоз демократії"

Шановні відвідувачі "Інтерактивних виборів – 2007"!

Спостерігаючи третю за чотири останні роки виборчу кампанію, переживаєш досить суперечливі почуття. З одного боку, вибори – "апофеоз демократії", було б гірше, якби їх не було взагалі.

Добре й те, що після 2004р. кожні наступні вибори дедалі менше нагадують "битву добра і зла", суспільство стає більш критичним до вчорашніх, нинішніх і завтрашніх героїв.

З іншого боку – прикро, що вибори мало чому вчать їх учасників. Поняття політичної чесності, послідовності і відповідальності – поки що не з нашого лексикону. Більшою чи меншою мірою це стосується всіх жителів нашого політичного Олімпу. Якби було по іншому, цих виборів могло б і не бути. Проте...

У підсумку хочеться зробити наголос на тому, що слово "вибір", похідним від якого є слово "вибори", – це вибір громадян, а не політиків. Місію проекту "Інтерактивні вибори - 2007" студії "1+1", в якому я маю честь брати участь в якості експерта, бачу в тому, щоб зробити цей вибір більш поінформованим і свідомим. Маю надію мірою можливостей цьому сприяти.

З найкращими побажаннями,
Юрій Якименко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: