Ю. Якименко

Директор політико-правових програм Центру Разумкова, політолог, політичний аналітик.

Директор політико-правових програм Центру Разумкова, політолог, політичний аналітик.

Народився у 1967 р.

У 1991р. закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, у 1993-1994 рр. навчався в Манчестерському університеті (Велика Британія) за фахом "політична теорія".

З 1995 по 2002 рр. працював в Адміністрації президента України.

З квітня 2002 р. – провідний експерт, з травня 2005 р. – директор політико-правових програм Центру Разумкова.

Основні сфери професійних інтересів: діяльність політичних партій та еволюція партійної системи України; проблема політичної опозиції; виборчі кампанії та електоральні уподобання громадян; система влади та державного управління; громадянське суспільство та його інститути.

Брав участь у підготовці щорічних послань президента України до Верховної Ради, державних документів програмного характеру (концепцій, програм та ін.), проектів законів та інших нормативно-правових актів, розробці програм політичних партій, електоральних стратегій та ін. Має практичний досвід роботи в громадських організаціях, політичних партіях, виборчих кампаніях. 

Центр Разумкова

Центр Разумкова (Український центр економічних і політичних досліджень) – неприбуткова громадська організація, що здійснює дослідження в таких основних сферах: внутрішня політика; державне управління; соціально-економічний розвиток України; енергетика; міжнародна економіка; зовнішня політика; національна безпека і оборона; міжнародна і регіональна безпека. 

Центр має власну соціологічну службу і проводить опитування населення в усіх 27 регіонах України, а також спільні соціологічні дослідження з українськими та зарубіжними партнерами.

Центр заснований у 1994 р. Олександром Разумковим (помер 29 жовтня 1999р.), з 2000 року носить ім`я свого засновника.

Центр Разумкова розміщує результати своїх досліджень у власному друкованому виданні – журналі "Національна безпека і оборона", виданнях "Бібліотеки Центру Разумкова", у прес-релізах та на власній WEB-сторінці.

Останні проекти, підготовлені політико-правовими програмами Центру Разумкова:

"Рік з оновленою Конституцією: підсумки, уроки, перспективи" 

"Регіони України: перспективи єднання, шляхи формування спільної ідентичності"  

 "Схід і Захід України в контексті виборчої кампанії – 2006: відмінності, протиріччя, перспективи єднання"

"Політичні партії України на старті виборчої кампанії – 2006"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: