Агресивний Марс: чи буде Червона планета ретроградною 2021 року

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
2284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Агресивний Марс: чи буде Червона планета ретроградною 2021 року

Фото: ТСН.ua

Марс пов'язаний із волею, дією, мужністю, самозбереженням, пристрастю, сексуальністю.

Більшість планет бувають ретроградними, й нинішня наша розповідь - про ретроградність Марса

Марс названий на честь давньоримського бога війни Марса, який також асоціюється з грецьким Ареєм або Аресом. 

З погляду астрології, Марс символізує силу і те, як людина буде її реалізовувати. Ця чоловіча планета символізує бажання до перемоги та інстинкт виживання. Він "дарує" людям пристрасть, чоловічі якості та великий потенціал.

Вольовий Марс настільки "забезпечує" у людях захист їхніх особистих та егоїстичних проблем, що іноді здається антисоціальним. Бажання рухатися вперед і запускати потік подій, може сприйматися різними людьми як агресія або егоїзм. Сила Марсу проявляється у землянах як збудливе та очищальне полум'я гніву або "рана" злоби та образи, яка гноїться в душі людини.

Марс пов'язаний із волею, дією, мужністю, самозбереженням, пристрастю, сексуальністю, гнівом, рішучістю, нетерплячістю та імпульсивністю

Додамо, що ретроградністю називається такий рух планети, коли для умовного спостерігача з Землі, вона ніби рухається у зворотному напрямку. Про це явище більш важливе для астрологів, ніж астрономів, адже через ретроградність планети насправді не сходять зі своїх орбіт. 

Зрозуміло, що під час ретроградного періоду Марса, усі якості, які приписують Червоній планеті астрологи, будуть викривленими або уповільнено реалізовуватися у реальному світі.

2020 року Марс був ретроградним від 10 вересня і до 14 листопада. Щоправда, у 2021 році, на щастя, Марс не буде ретроградним. Цьогоріч він буде рухатися прямо. Адже, Марс буває ретроградним лише раз на два роки протягом двох з половиною місяців. А ось у 2022 році Червона планета буде ретроградним з 30 жовтня й аж по 12 січня 2023 року. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
2284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація