Астрологічний секс-прогноз на листопад: які Скорпіони коханці

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Астрологічний секс-прогноз на листопад: які Скорпіони коханці

Фото: ТСН.ua

Якщо ви маєте стосунки зі Скорпіоном, то у вас — ревнивий коханець.

24 жовтня розпочався період астрологічного знаку Скорпіона, який триватиме аж до 22 листопада. Якщо у вас є стосунки зі Скорпіоном, з першого погляду може здатися, що ви виграли астрологічне бінго, проте це не так. Детальніше про сексуальні уподобання Скорпіонів читайте у нашому матеріалі від езотерикині Олени Кузьмич.

Якщо коротко розповісти про Скорпіонів, то "в тихому болоті чорти водяться". Цей представник стихії води володіє сильним сексуальним потягом, хоча на публіці вміло приховує його за містичним образом та таємничою зовнішністю. Обережний Скорпіон вміло маскує свої думки, тому його важко зрозуміти до кінця. 

Попри водяну натуру, Скорпіони — дуже вперті та володіють значною силою волі, але, як водяний знак, вони дуже чуттєві та можуть легко піддатися власним емоціям. Через такий характер, їх дуже легко образити, вони помічають будь-які неласкаві слова у свій бік. 

Ерогенні зони Скорпіона — статеві органи, пах та анус. Можливо, саме через шалену тягу до сексу, серед представника цього знаку зодіаку чимало маніяків та порноакторів. Через астрологічний зв'язок зі статевими органами, Скорпіонам варто звернути увагу на своє статеве здоров'я, бо вони можуть хворіти на шкіряні висипи в області геніталій, цистит, інфекції статевих шляхів та венеричні захворювання

Скорпіонів збуджує масаж, БДСМ, біль, зв'язування, еротика та сексуальна білизна. Серед афродизіаків — гранати, спаржа, телятина, лобстери та імбир. Також його приваблює гостра їжа — цибуля-порей, перець чилі тощо.

Вперті та цілеспрямовані Скорпіони можуть бути жахливо жорстокими. Якщо ви помилилися одного разу, вони вас не пробачать. Скорпіони — природжені дослідники з величезною інтуїцією, що однозначно допомагає їм у стосунках та в ліжку.

Серед їхніх еротичних фантазій — чорна еротика та збочення. А ось що дуже не сподобається Скорпіону — це якщо вам раптом заманеться відкрити його таємниці. 

Скорпіонам потрібні самодостатній партнер, який даватиме вихід його сильному лібідо. 

Якщо ви зрадили Скорпіона, то відразу пригадайте легенди про жало на зображенні символу цього знака. Потрібна буде ціла вічність, щоб Скорпіон знову вам повірив. А також він буде вас постійно "жалити", бо він відчув себе пораненим і втратив контроль над ситуацією. 

Скорпіони дуже не люблять буденне життя, їх вабить все таємниче й заборонене. Навіть у стосунках чи в ліжку Скорпіон буде охоплений жагою рухатися по краю леза. Водночас сексуальність і велика духовність зійдуться в один момент у темній частині його душі. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація