Головний зорепад року Персеїди: де спостерігати та як загадувати бажання

Головний зорепад року Персеїди: де спостерігати та як загадувати бажання

Фото: Associated Press

Для спостережень за зоряним небом найкраще вибрати місце за містом.

Метеорний потік Персеїди - одне з найкрасивіших і найвідоміших явищ нічного неба Північної півкулі, який радує землян у серпні. 

Персеїди названі за сузір'ям Персея, де розташований його радіант, тобто точка звідки "вилітають" метеори. Як і більшість метеорних дощів, Персеїди утворюються залишками "хвоста" комети Свіфта-Туттля, які створюють величезний шлейф. Найпершу згадку про Персеїди датують 36 роком н. е. в китайському літописі. Персеїди були першим метеорним потоком, який було пов'язано з певною кометою.

Зауважимо, що метеорний потік (зорепад, зоряний дощ, метеорний дощ - ред.) — природне явище, під час якого на нічному небі можна побачити численні метеори, що летять ніби з однієї точки на небосхилі. Здебільшого, це явище є періодичним, триває від декількох днів до декількох тижнів і спостерігається щороку приблизно в один і той же час. 

Персеїди 2021: коли та як спостерігати

Головне – дивитися в нічне небо на відкритій місцевості, трохи далі від штучного освітлення. Найліпше звісно - виїхати у сільську місцевість, або просто в поле. Бажано знайти зручне місце, щоб лягти на спину, або ж розміститися в кріслі з відкидною спинкою. Додамо, що очам потрібно пів години, щоб звикнути до темряви, але з часом ви зможете побачити все більше і більше.

Цей потік можна спостерігати щороку приблизно від 23 липня до 22 серпня. Період найбільшої активності — від 8 до 14 серпня, а пік припадає на 12—13 серпня. Впродовж піку кількість метеорів, що згорають в атмосфері, може досягати чисельності від 80 до 120 за годину.

Персеїди 2021: як загадувати бажання

Персеїди є одними з найстаріших метеорних дощів, за яким слідкує людство. Усе тому, вважають астрологи, що люди вірили, від зорепадів, як і від фаз місяця варто очікувати чогось особливого.

В період зорепаду у людей підвищується енергетичні стани, триває приплив сил, починає покращуватись фінансовий стан, конфлікти закінчуються. 

Тому головна порада езотериків - не лише загадувати бажання, але й не боятися проявляти ініціативу. Тоді, зміни на краще, не залежно від того, який ви маєте знак зодіаку, обов'язково відбудуться. А зорепад лише сприяє їх втіленню, і покращить настрій.

Читайте також:

Українці зможуть побачити унікальний метеорний дощ Персеїд 11-13 серпня

Українці зможуть побачити унікальний метеорний дощ Персеїд 11-13 серпня

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація