Гороскоп на 18 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карти Таро — своєрідне дзеркало пізнання самого себе, тому не бійтеся зазирнути у нього.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 18 червня 2020 року говорить, що Левам не варто сваритися у стосунках, а Дівам доведеться розплачуватися за минулі помилки. Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 18 червня 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Карта дня "Колесо Фортуни"

Таро, старші аркани_9

Все залежить від вас самих: за падінням може бути успіх. У стосунках зважте на всі риси характеру партнера. Що до ситуації з фінансами, то тут все може змінитися.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Карта дня "Четвірка пентаклів"

Таро, пентаклі_13

Будьте ощадливими, не витрачайте кошти даремно. У любові зробіть партнеру перевірку на жагу до коштів. У ситуації з роботою вмійте заощаджувати.

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Карта дня "Імператриця"

Таро, старші аркани_2

Життя буяє та квітне — все буде добре. Насолоджуйтеся вашими стосунками та замисліться над їхніми плодами. У сфері роботи ваші ідеї мають реалізуватися.

РАК (22 червня-22 липня)

Карта дня "П’ятірка жезлів"

Таро, жезли_1

Не кидайтеся з головою у боротьбу, яка марна. У стосунках не сваріться, якщо ваш партнер не розуміє, чого ви прагнете. Що до роботи, то сьогодні ви будете битися, мов риба об лід.

ЛЕВ (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Королева мечів"

Таро, мечі_10

Будьте гострими, мов лезо ножа. У справах любовних прислухайтеся до порад дуже мудрої жінки та візьміть з неї приклад. У робочій сфері саме час пробивати собі дорогу розумом.

ДІВА (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Страшний суд"

Таро, старші аркани_19

Усім буде дано за вірою їхньою. У стосунках ви отримаєте дзеркальні наслідки ставлення до партнера. У сфері фінансів та розвитку доведеться розплачуватися за минулі помилки.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Карта дня "Король мечів"

Таро, мечі_11

Борітесь — поборете, правда на вашому боці. У любовних перипетіях прислухайтеся до порад мудрих чоловіків і дійте рішуче. Що до сфери кошти та руху кар’єрними сходами, то тут доведеться "прорубувати" собі дорогу розумом, мов мечем.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Карта дня "Туз кубків"

Таро, кубки_3

У вашому житті зараз — апофеоз почуттів, зануртеся в них на повну. Що до любові, то дихайте на повні груди та не переймайтеся, що щось піде не так. У ситуаціях на роботі не бійтеся показувати емоції: вас зрозуміють та підтримають.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Карта дня "Трійка мечів"

Таро, мечі_2

Сьогодні вам може бути непереливки. У любовних стосунках остерігайтеся суперника. Що до роботи, то можливі конфліктні ситуації. Будьте обачні.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня)

Карта дня "Туз жезлів"

Таро, жезли_3

Ви сповнені сили та наснаги. Дійте нестримно. У коханні покажіть всю силу любові, на яку ви здатні. У сфері кар’єри — сьогодні ви непереможні.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Карта дня "Паж жезлів"

Таро, жезли_9

Зайва впевненість в собі вам тільки допоможе: слід рухатися вперед. У стосунках будьте дієвими, — не засипайте партнера порожніми обіцянками. У роботі дійте з юнацьким запалом.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Карта дня "Колісниця"

Таро, старші аркани_7

Рухайтеся вперед і зірки вам допоможуть. У стосунках сплануйте з другою половинкою якусь романтичну подорож. А що до кар’єри — стратегічно продумайте свій маршрут.

Читайте також: 18 червня: цікаві факти, народні звичаї та прикмети

Залиште свій коментар

Вибір редакції