Гороскоп на 19 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карти Таро — це прекрасний інструмент для пізнання самого себе, тому скористайтеся їх порадами сьогодні

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 19 червня 2020 року говорить, що Близнята рухаються у правильному напрямку, а Ракам варто активніше взятися до справ.

Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 19 червня 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Карта дня "Королева жезлів"

Таро, жезли_10

Дійте рішуче та у вас все вдасться. У стосунках прислухайтеся до поради рішучої жінки. Щодо коштів, то докладіть до нового проєкту всю енергію, на яку ви здатні.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Карта дня "Сімка пентаклів"

Таро, пентаклі_9

Не закопуйте свій талант в землю. У любовних перипетіях помізкуйте, чи не забагато зусиль ви вкладаєте у ці стосунки. Щодо кар’єри, то дізнайся, чи гра варта свіч.

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Карта дня "Вісімка мечів"

Таро, мечі_12

Ви знаєте, куди варто рухатися, але обмежуєте самі себе. У коханні нині може бути боляче. У фінансових справах будьте обережними, щоб не напоротися на "мечі" конкурентів.

РАК (22 червня-22 липня)

Карта дня "Сімка пентаклів"

Таро, пентаклі_9

Беріться до справ і покажіть, що ви — професіонал. А для розквіту вашої любові доведеться докласти чимало зусиль. У робочих питання — все стабільно, ви самі — коваль свого щастя.

ЛЕВ (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Десятка пентаклів"

Таро, пентаклі_6

Насолоджуйтеся тим, що маєте. У любові ви досягли апофеозу стосунків, не поруште вашого щастя. У питаннях кар’єри та власного розвитку все має йти гладко.

ДІВА (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Колесо Фортуни"

Таро, старші аркани_9

Перші будуть останніми, а останні — першими, тому пам’ятайте про це. Щодо любові та кохання, то у цій ситуації усе залежить тільки від вас. Щодо фінансів, то скористайтеся тим шансом, який дарує вам доля.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Карта дня "Паж пентаклів"

Таро, пентаклі_1

Хороший знак — робіть те, що задумали. У любові покажіть другій половинці, що ви здатні і на фінансові подвиги. А справах робочих добряче помізкуйте, куди ви вкладаєте кошти.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Карта дня "Десятка жезлів"

Таро, жезли_5

Не варто брати на себе занадто багато — не подужаєте. У стосунках може настати складний період. Щодо фінансів, то варто бути обачними.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Карта дня "Королева мечів"

Таро, мечі_10

Захищайтеся зі всіх сил — дійте гостро. У коханні — будьте готові до оборони. У фінансових справах скористайтеся своїм гострим розумом, мов мечем.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня)

Карта дня "Дев’ятка пентаклів"

Таро, пентаклі_7

Насолоджуйтеся плодами своєї праці. У стосунках — хороший час для романтичної прогулянки. Щодо фінансів, то ситуація має налагодитися.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Карта дня "Лицар мечів"

Таро, мечі_4

Будьте активними, але — не перегинайте палицю. У любові дійте не занадто рішуче, щоб не відлякати партнера. Щодо руху кар’єрною драбиною, то слід все обдумати, перш ніж кидатися на амбразури.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Карта дня "Шістка пентаклів"

Таро, пентаклі_14

Ви отримаєте винагороду за свої вчинки. Щодо любовної ситуації, то слід очікувати приємних подарунків. У фінансових справах ви отримаєте те, що заслуговуєте.

Читайте також: 19 червня: цікаві факти, народні звичаї та прикмети

Залиште свій коментар

Вибір редакції