Гороскоп на 20 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо вам розповідають, що карти Таро — це інструмент Сатани, то в жодному разі не вірте цьому.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 20 червня 2020 року говорить, що на Водоліїв чекає гарний день для зустрічі з друзями, а Ракам варто відточувати власну майстерність.

Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 20 червня 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Карта дня "Світ"

Таро, старші аркани_20

Все добре — ви досягнули найвищої точки рівноваги. У коханні настав час розслабитися. Що до роботи, то слід починати діяти після періоду затишшя.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Карта дня "Справедливість"

Таро, старші аркани_10

Пам’ятайте, що, окрім суду людського, є суд небес. У стосунках справедливо ставтеся до свого партнера. Що до руху по кар’єрній драбині, то для початку вам потрібно знайти баланс у своїх думках.

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Карта дня "Двійка жезлів"

Таро, жезли_7

Перед вами відкриваються нові горизонти та можливості. Скористайтеся своїм шансом. У любові наважтеся на нові пригоди. Що до фінансів, то слід спробувати якийсь новий підхід до справ.

РАК (22 червня-22 липня)

Карта дня "Сімка пентаклів"

Таро, пентаклі_9

Продовжуйте і надалі відточувати власну майстерність. У стосунках покажіть, що ви - надійний партнер. А у фінансових справах продовжуйте робити те, що ви робите зараз.

ЛЕВ (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Десятка жезлів"

Таро, жезли_5

Не беріть на себе надто багато, бо не подужаєте нести. У любові не беріть усю проактивну діяльність на себе. А у робочих питаннях не намагайтеся врятувати інших ціною власної допомоги.

ДІВА (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Верховна жриця"

Таро, старші аркани_1

Прислухайтеся до власної інтуїції. У стосунках спробуйте віднайти жіночу частину своєї душі й тоді ви краще зрозумієте партнера або партнерку. На роботі дійте так, як підказує вам внутрішній голос.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Карта дня "Лицар пентаклів"

Таро, пентаклі_5

Ви дієте коректно. У любовних стосунках продемонструйте, що ви — щедрий партнер. Що до фінансів, то слід значну увагу приділити накопиченню коштів.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Карта дня "Сонце"

Таро, старші аркани_14

Це дуже гарна карта. Небеса сприятимуть усім вашим починанням. У любові пориньте в атмосферу щастя та кохання. Що до фінансів, то не бійтеся реалізувати власні плани сьогодні.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Карта дня "Трійка мечів"

Таро, мечі_2

Вам можуть зробити боляче, тож обороняйтесь. У стосунках замисліться, чи немає у вас суперника чи суперниці. Що до справ, то сьогодні не дуже вдалий день для ініціатив.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня)

Карта дня "Десятка мечів"

Таро, мечі_5

Сьогодні вас можуть морально "вдарити", навіть не намагайтеся встати після цього. У любовних перипетіях сьогодні може бути складно. День не підходить для фінансових починань.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Карта дня "Шістка кубків"

Таро, кубки_14

Гарний день для зустрічі з друзями. А з коханим чи коханою погортайте старі альбоми та насолоджуйтеся спогадами. Що до справ, то розгляньте варіант співпраці зі старими знайомими.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Карта дня "Туз жезлів"

Таро, жезли_3

Дійте — у вас все вийде. У стосунках не стримуйте себе, сьогодні гарний день для еротичних ігрищ. Що до фінансових справ - покажіть, на що ви здатні.

Читайте також: Таропрогноз на червень: що карти нам віщують

Залиште свій коментар

Вибір редакції