Гороскоп на 21 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карти Таро — це система графічних образів, які допоможуть вам отримати пораду від Всесвіту.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 21 червня 2020 року розповідає, що Ракам не варто ганятися за двома "зайцями", а Левам слід сконцентрувати енергію на чомусь одному.

Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 21 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня - 20 квітня)

Карта дня "Ієрофант"

Таро, старші аркани_5

Сила на вашому боці. Гарний день для укладання шлюбу чи подружніх домовленостей. Фінансові справи мають піти вгору.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня - 21 травня)

Карта дня "Сімка пентаклів"

Таро, пентаклі_9

"Садіть" те, що дійсно проросте. У стосунках слід перевірити, чи партнер вкладає у стосунки так само багато, як і ви. Що до справ, які пов’язані з вкладенням коштів, то слід добряче продумати той чи інший проєкт.

БЛИЗНЯТА (22 травня - 21 червня)

Карта дня "Паж пентаклів"

Таро, пентаклі_1

Активно дійте, але озирайтеся навкруги. У любовних перипетіях перевірте партнера на жагу до грошей. У справах фінансових все має налагодитися, але не піддавайтеся юнацькому максималізму у питаннях з грішми.

РАК (22 червня - 22 липня)

Карта дня "Сімка кубків"

Таро, кубки_8

Не женіться відразу за кількома "зайцями", бо спіймаєте облизня. У любовних справах слід передовсім визначитися з вашою метою. У справах кар’єрних — оберіть один вектор для руху.

ЛЕВ (22 серпня - 23 вересня)

Карта дня "Король жезлів"

Таро, жезли_11

Сконцентруйте усю свою енергію та покажіть її світу. У стосунках на вашому життєвому шляху може трапитися чоловік поважного віку, прислухайтеся до його поради. Що до фінансів, то дійте напористо.

ДІВА (22 серпня - 23 вересня)

Карта дня "Паж кубків"

Таро, кубки_9

Додайте юнацького запалу до свого рецепту щастя. У коханні насолоджуйтеся фонтаном емоцій та пристрасті. А ось у кар’єрних справах не бійтеся показати себе трішки "молодіжним".

ТЕРЕЗИ (24 вересня - 23 жовтня)

Карта дня "П’ятірка мечів"

Таро, мечі_1

Ваша боротьба виявилася марною. У стосунках сьогодні ви можете позбутися друзів, будьте обережними зі словами та висновками. А зі справами фінансовими у цей день краще не ризикувати.

СКОРПІОН (23 жовтня - 22 листопада)

Карта дня "Четвірка мечів"

Таро, мечі_13

Заспокойтесь і дихайте глибоко. Настав час перепочити. У бурхливих любовних стосунках - візьміть паузу. У кар’єрі озирніться довкола, перш ніж активно діяти.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада - 22 грудня)

Карта дня "Зірка"

Таро, старші аркани_17

Справи налагодяться. Потрібно тільки повірити у це. У стосунках насолоджуйтеся подарунками долі. Проєкти мають втілитися у життя, вам допоможе щаслива зоря.

КОЗОРІГ (23 грудня - 20 січня)

Карта дня "Страшний суд"

Таро, старші аркани_19

Коли щось робите, що пам’ятайте про наслідки. У коханні замисліться над тим, чи не вчинили ви чогось, за що потім доведеться довго і болісно розплачуватися? У фінансових справах краще зробити переоблік.

ВОДОЛІЙ (21 січня - 20 лютого)

Карта дня "Паж жезлів"

Таро, жезли_9

Нові горизонти — попереду, слід діяти. У стосунках варто спробувати щось нове і здивувати партнера чи партнерку. У справах фінансових слід направити вашу бурхливу енергію у правильне річище.

РИБИ (21 лютого - 20 березня)

Карта дня "Королева мечів"

Таро, мечі_10

Розв’язати ситуацію вам допоможе ваш гострий розум. У коханні варто трішки дистанціюватися від об’єкта свого бажання. У кар'єрі покажіть, що ви достойні більшого.

Читайте також: Таропрогноз на червень: що карти нам віщують 

Залиште свій коментар

Вибір редакції