Гороскоп на 22 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У картах Таро є старші та молодші аркани, що у перекладі з латинської означає "таємниці". Доторкніться до цих таємниць і ви сьогодні.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 22 червня 2020 року говорить, що Рибам слід остерігатися підступних людей, а Дівам — показати свою силу.

Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 22 червня 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Карта дня "Десятка пентаклів"

Таро, пентаклі_6

Ви досягнули успіху — так тримати. У стосунках — все гаразд, тому не зіпсуйте своє щастя хибними думками. Щодо кар’єри, то слід приділити увагу обдумування подальшої успішної кар’єри.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Карта дня "Маг"

Таро, старші аркани_21

Слід збалансувати всі сфери вашого життя для успішного руху вгору. У любовних перипетіях не забувайте про важливість балансу. У справах фінансових зараз ви "цар гори".

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Карта дня "Смерть"

Таро, старші аркани_12

Очікуйте на кардинальні зміни у вашому житті. У любові варто зрозуміти, що, лише знищивши все, можна будувати щось нове. У питаннях кар’єри сьогодні буде нелегко.

РАК (22 червня-22 липня)

Карта дня "Сімка жезлів"

Таро, жезли_8

Захищайте свою територію з усіх сил. Власні почуття вам теж доведеться відстоювати. А на роботі слід захищати свої здобутки.

ЛЕВ (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Колісниця"

Таро, старші аркани_7

Ви досягнули певної життєвої мудрості, тому дослухайтеся до неї. А ось з партнером сьогодні варто або планувати відпустку, або поїхати кудись відпочивати. У роботі просувайтеся вперед крок за кроком.

ДІВА (22 серпня-23 вересня)

Карта дня "Сила"

Таро, старші аркани_8

Прийшов час показати всю силу, на яку ви здатні. У коханні доведеться приструнчити вашого партнера, мов дикого лева. У роботі знайдіть баланс між внутрішньою пристрастю і благородством розуму.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Карта дня "Повішений"

Таро, старші аркани_11

Ця карта нагадує нам про скандинавського бога Одіна, який приніс себе у жертву самому собі ще задовго до Христа. Вона говорить про те, що варто подивитися на ситуацію під іншим кутом зору. У стосунках ви будете почуватися пришпиленим, мов спійманий метелик, а у роботі справи можуть перевернутися з ніг на голову.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Карта дня "Вісімка мечів"

Таро, мечі_12

Ви знаєте як потрібно діяти, але обдурюєте самі себе. У коханні нині може бути досить боляче. У робочих питаннях слід зняти облуду з очей, аби все вдалося.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Карта дня "Башта"

Таро, старші аркани_16

Буде боляче, але час змін настав. Кохання не можна ліпити докупи, мов розбитий горщик. А в роботі, щоб почати щось нове, потрібно знищити старе.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня)

Карта дня "Туз кубків"

Таро, кубки_3

Швиденько показуйте власні емоції. У любові стрибайте в саму коловорот пристрасті. А щодо роботи, то у цих справах варто дослухатися до інтуїції.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Карта дня "Колесо Фортуни"

Таро, старші аркани_9

Все змінюється щодня, і ми самі ковалі свого щастя. У коханні дійте так, як підказує вам серце. А щодо фінансів, то все може змінитися за секунду, мов у казино.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Карта дня "Сімка мечів"

Таро, мечі_8

Остерігайтеся підступних людей. У справах любовних вам можуть розбити серце, а у фінансових — просто обдурити.

Читайте також: Таропрогноз на червень: що карти нам віщують

Залиште свій коментар

Вибір редакції