Квіткова повня 23 травня 2024 року: що варто зробити з погляду езотерики

Квіткова повня 23 травня 2024 року: що варто зробити з погляду езотерики

Використовуйте енергію повні для медитації та ритуалів / Фото: Credits

Зверніть увагу на езотеричні нюанси під час квіткової повні.

Квіткова повня 23 травня, або повня у період цвітіння, має особливе значення в езотеричних практиках. Ось декілька ідей, що можна робити під час квіткової повні з погляду езотерики:

 1. Місячні ритуали і медитація:

  • Використовуйте енергію повні для медитації та ритуалів. Сконцентруйтесь на своїх намірах, відпускайте негативні емоції та запрошуйте позитивну енергію у своє життя. Відкрийтесь для нових починань і особистісного зростання.
 2. Зарядження кристалів:

  • Викладіть свої кристали на відкритому повітрі під місячним світлом, щоб зарядити їх енергією повного місяця. Це допоможе посилити їхні магічні властивості та очистити від накопиченого негативу.
 3. Ритуал із квітами:

  • Проведіть ритуал із використанням квітів. Виберіть квіти, які асоціюються з повнею або мають особливе значення для вас. Зробіть квітковий вінок, прикрасьте свій вівтар або використовуйте пелюстки у ванні для залучення любові, радості та гармонії.
 4. Ритуал води:

  • Під час повні можна проводити ритуали з водою. Наприклад, налийте воду у скляний посуд і залиште на ніч під місячним світлом. Така "місячна вода" вважається зарядженою енергією і може використовуватись для очищення, зцілення або інших магічних цілей.
 5. Написання намірів і відпускання:

  • Напишіть на папері те, від чого хочете звільнитися, та спаліть його як символічний акт відпускання. Після цього напишіть свої наміри та мрії на майбутнє, зосередьтеся на них під час медитації або ритуалу.
 6. Творчі заняття:

  • Використайте енергію повні для творчих проєктів. Малюйте, пишіть, робіть щось своїми руками. Цей період сприятливий для вираження себе та втілення нових ідей.
 7. Ворожіння і передбачення:

  • Повня – чудовий час для ворожіння. Використовуйте карти Таро, руни або інші інструменти для отримання підказок і передбачень. Це допоможе вам отримати нове розуміння поточних ситуацій та можливих майбутніх подій.

Ці практики допоможуть вам використовувати потужну енергію квіткової повні для особистого зростання, очищення та гармонізації вашого життя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація