Квіткова повня 23 травня 2024 року: популярні забобони та прикмети

Квіткова повня 23 травня 2024 року: популярні забобони та прикмети

Вода, зібрана під час квіткової повні, вважається особливою. / Фото: ТСН.ua

Під час повні зверніть увагу на забобони та прикмети.

Квіткова повня, також відома як травнева повня, є особливим явищем астрологічним явище, яке відбувається в травні.

Вона отримала свою назву через те, що у цей час багато квітів розцвітають, надаючи природі особливого чарівного вигляду. Цей період також супроводжується численними забобонами та прикметами, багато з яких передаються з покоління в покоління. Ось деякі з них:

Популярні забобони та прикмети квіткової повні

  1. Магічний вплив на рослини: вважається, що під час квіткової повні рослини мають особливу силу. Посадка насіння та пересадка рослин у цей період обіцяє хороший урожай та швидкий ріст.

  2. Чарівна сила води: вода, зібрана під час квіткової повні, вважається особливою. Її використовують для ритуалів очищення та зцілення, а також для поливу рослин.

  3. Захист та очищення: вважається, що цей період підходить для очищення дому від негативної енергії. Провітрювання приміщень та використання трав’яних настоїв можуть допомогти позбутися поганої енергетики.

  4. Залучення любові та процвітання: Вночі під повним місяцем можна виконувати ритуали, спрямовані на залучення любові та благополуччя. Наприклад, вважається, що в цей час варто написати свої бажання на папері та залишити його під місячним світлом.

  5. Підсилення інтуїції: багато людей вірять, що під час квіткової повні підвищується інтуїція та відкриваються приховані здібності. Це сприятливий час для медитацій та духовних практик.

  6. Сни та пророцтва: сни, побачені під час квіткової повні, часто вважаються пророчими. Люди звертають особливу увагу на те, що їм сниться в цей період, адже це може бути вказівкою на майбутні події або важливі рішення.

  7. Обряд очищення тіла: вважається корисним приймати ванни з травами або солями під час квіткової повні. Це допомагає не лише фізично очистити тіло, але й позбутися негативних емоцій та енергетики.

  8. Період завершення: квіткова повня вважається сприятливим часом для завершення старих справ і початку нових. Це час для підбиття підсумків та планування майбутнього.

Квіткова повня завжди була оточена ореолом таємничості та магії, і багато людей й досі вірять у силу цього природного явища.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація