Квіткова повня 23 травня 2024 року: звідки походить така назва

Квіткова повня 23 травня 2024 року: звідки походить така назва

З погляду езотерики повня відображає глибокий зв'язок людства з природою / Фото: ТСН.ua

Традиційно у кожної повні є кілька варіантів для назви.

Квіткова повня отримала свою назву через те, що цей період припадає на травень, коли в північній півкулі розцвітає багато квітів. У різних культурах та традиціях існують свої назви для повні, які часто відображають природні явища та сільськогосподарські цикли, характерні для певного місяця.

Квіткова повня: чому така назва

  1. Цвітіння рослин: травень є місяцем, коли природа остаточно прокидається після зими, і багато квітів починають цвісти. У цей час поля, сади та луки вкриваються різноманітними квітами, що символізує відродження і красу природи.

  2. Сільськогосподарські цикли: в багатьох культурах весняна повня збігається з активними сільськогосподарськими роботами, такими як посадка і догляд за рослинами. Квіткова повня вказує на сприятливий час для таких робіт, адже природа в цей період перебуває в оптимальних умовах для росту і розвитку.

  3. Традиційні назви в різних культурах: різні народи мають свої назви для повні кожного місяця, які відображають важливі для них явища. Наприклад, у американських індіанців племені алгонкінів травневу повню називали "повнею квітів", що також пов’язано з рясним цвітінням у цей період. Серед інших назв - драконяча, яскрава, заява, землеробська повня. 

Зауважимо, що квіткова повня відображає глибокий зв'язок людства з природою та її циклами, підкреслюючи важливість цього періоду для життя і діяльності людей.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація