Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: популярні забобони та прикмети

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: популярні забобони та прикмети

У багатьох культурах вважається, що вогнища, запалені на літнє сонцестояння, мають очищувальну силу / Фото: pixabay.com

Літнє сонцестояння - це важлива енергетична точка на колесі року.

Літнє сонцестояння, яке святкується 20 червня 2024 року, супроводжується багатьма прикметами та забобонами в різних культурах.

Ось деякі з них:

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: прикмети

  • Збір трав і квітів: вважається, що трави та квіти, зібрані під час літнього сонцестояння, мають особливу цілющу силу. Зокрема, звіробій, ромашка та інші лікарські рослини зберігають свою енергію протягом всього року.

  • Роса на сонцестояння: роса, зібрана вранці на літнє сонцестояння, вважається магічною та лікувальною. Вважається, що вмивання такою росою надає здоров'я і краси.

  • Вогнища та очищення: в багатьох культурах вважається, що вогнища, запалені на літнє сонцестояння, мають очищувальну силу. Перестрибування через вогнище символізує очищення від негативної енергії та злих духів.

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: забобони

  • Не робити важливих рішень: забобони застерігають від прийняття важливих рішень у день сонцестояння, оскільки велика кількість енергії може впливати на ясність думок і розсудливість.

  • Не сваритися і не конфліктувати: вважається, що конфлікти та сварки в цей день можуть мати довготривалі наслідки, оскільки підсилена енергія сонця може закріпити негативні емоції та взаємодії.

  • Уникайте початку нових проєктів: вважається, що нові проєкти, розпочаті на літнє сонцестояння, можуть мати несприятливий розвиток через надмірну енергію, яка може бути складною для управління.

  • Не ігнорувати природні знаки: будь-які незвичайні природні явища або знаки в цей день можуть вважатися важливими і несуть особливе значення. Ігнорування цих знаків може призвести до втрати важливих повідомлень від Всесвіту.

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: загальні рекомендації

  • Святкування і подяка: багато культур відзначають літнє сонцестояння як час радості та вдячності за багатство природи та життя. Проводяться фестивалі, танці та обряди, що підсилюють зв'язок з природою та один з одним.

  • Спостереження за природою: проведіть час на свіжому повітрі, спостерігаючи за сонцем, небом та природою. Це допоможе вам налаштуватися на енергію цього особливого дня і відчути її вплив на ваш внутрішній стан.

Літнє сонцестояння - це час, коли енергія сонця досягає свого піка, і багато культур використовують цей момент для підсилення своїх духовних практик та обрядів. Враховуючи прикмети та забобони, ви можете максимально ефективно використати цей час для особистого зростання і гармонії.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація