Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: три ритуали для розкриття потенціалу

Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року: три ритуали для розкриття потенціалу

Ці ритуали допоможуть вам використовувати силу літнього сонцестояння. / Фото: commons.wikimedia.org

Літнє сонцестояння — це підсилення зв'язку з сонячною енергією.

Літнє сонцестояння — ідеальний час для виконання ритуалів та обрядів, спрямованих на розквіт потенціалу і підсилення зв'язку з сонячною енергією.

Ось три ритуали або обряди, які можна виконати:

 1. Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року — ритуал заряджання сонячною енергією:

  • Місце: Виберіть затишне місце на відкритому повітрі, де можна безперешкодно отримувати сонячне світло.
  • Матеріали: Зберіть камені або кристали, які асоціюються з сонцем, наприклад, цитрин, аметист.
  • Ритуал: розмістіть камені або кристали на сонці протягом літнього сонцестояння для їхнього заряджання. Під час ритуалу відкрийте своє серце для прийняття сонячної енергії. Візуалізуйте, як сонячна енергія наповнює камені та кристали, заряджаючи їх світлом і силою. Після закінчення ритуалу використовуйте заряджені камені як талісмани для підсилення вашого потенціалу та духовного зростання.
 2. Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року — обряд піднесення намірів і мрій:

  • Місце: оберіть тихе місце просто неба або де-небудь, де ви можете вільно спостерігати захід або схід сонця.
  • Ритуал: почніть ритуал з медитації або глибокого вдиху, щоб зосередитися і зануритися в момент. Візуалізуйте свої наміри, цілі та мрії, яких ви бажаєте досягти. Уявіть, що вони освітлені сонячним світлом і наповнені силою сонця. Виголосіть вголос свої наміри та мрії, спрямовуючи їх до сонця як до символу високої енергії і потенціалу. Після обряду почуйте, як сонячна енергія підтримує вас у досягненні ваших цілей і намірів.
 3. Літнє сонцестояння 20 червня 2024 року — ритуал очищення і перезавантаження:

  • Місце: виберіть місце, де ви почуваєтеся комфортно для медитації та спокою.
  • Ритуал: спочатку очистьте свій простір, використовуючи ароматичні трави або свічки з природними ароматами. Сядьте зручно й зосередьте увагу на своєму диханні. Відчуйте, як ваше тіло починає розслаблятися і зазнає впливу сонячної енергії. Візуалізуйте, як сонячне світло проникає в кожну вашу клітинку, очищаючи вас від будь-яких негативних енергій або блоків. Закінчіть ритуал висловленням подяки за очищення та перезавантаження, виходячи з новою енергією та світлом.

Ці ритуали допоможуть вам використовувати силу літнього сонцестояння для активації потенціалу і духовного розвитку з езотеричного погляду.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація