Полунична повня 22 червня 2024 року: що категорично не варто робити

Полунична повня 22 червня 2024 року: що категорично не варто робити

Повня може загострювати емоції. / Фото: ТСН.ua

Під час повні є низка певних заборон.

Полунична повня, яка випадає на 22 червня 2024 року, може бути особливо енергетично насиченою подією. З езотеричного погляду, є певні дії, які не рекомендується виконувати під час повного місяця.

Ось що категорично не варто робити:

  • Початок нових проєктів: повня - це час завершення і рефлексії, а не початку нових проєктів. Рекомендується відкласти нові починання на період після спадання місяця

  • Важливі фінансові операції: уникайте підписання контрактів, укладення угод або здійснення великих фінансових операцій. Емоції можуть впливати на раціональність, що може призвести до невигідних рішень.

  • Конфлікти та суперечки: повня може загострювати емоції, тому намагайтеся уникати конфліктів і суперечок. Будьте терплячими та розсудливими у стосунках з іншими людьми.

  • Операції та серйозні медичні процедури: за можливості, відкладіть операції та серйозні медичні процедури на інший час. Вважається, що повний місяць може впливати на кровообіг та процес загоєння.

  • Різка зміна планів: уникайте різкої зміни планів або напрямку діяльності. Залишайтеся стабільними та обдуманими у своїх діях.

  • Позичання або надання грошей: не рекомендується позичати або надавати гроші під час повного місяця, оскільки це може призвести до непередбачуваних наслідків.

  • Відмова від сну або відпочинку: повня може впливати на сон, тому важливо не ігнорувати потребу у відпочинку. Забезпечте собі спокійний сон та релаксацію.

Дотримання цих рекомендацій допоможе вам зберегти гармонію та уникнути можливих негативних наслідків під час полуничної повні.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація