Полунична повня 22 червня 2024 року: що варто зробити

Полунична повня 22 червня 2024 року: що варто зробити

Полунична повня є гарним моментом для усвідомлення своїх досягнень та планування майбутнього. / Фото: ТСН.ua

Під час повні можна виконати низку дій.

Полунична повня, яка відбудеться 22 червня 2024 року, є не тільки астрономічною подією, але й символічним моментом, який багато людей використовують для різних практик і ритуалів.

Ось кілька ідей, що варто зробити в цей день:

  • Медитація і рефлексія: використайте цей час для медитації, щоб зосередитися на своїх цілях і намірах. Полунична повня є гарним моментом для усвідомлення своїх досягнень та планування майбутнього.

  • Збір полуниці: якщо є можливість, вируште на полуничні плантації або ринки для збору свіжої полуниці. Це не тільки символічно, але й корисно для здоров'я.

  • Пікнік або вечеря на природі: організуйте пікнік або вечерю на природі, використовуючи полуницю в якості одного з інгредієнтів для страв чи десертів. Спостереження за повним місяцем на відкритому повітрі може бути чудовим досвідом

  • Ритуали очищення: виконайте ритуали очищення, такі як купання в солоній воді або обтирання тіла ароматичними оліями. Це допоможе вам відчути оновлення та енергію

  • Записування ідей та мрій: ведіть журнал, де ви можете записати свої мрії, ідеї та бажання. Повний місяць сприяє креативності та інтуїції.

  • Час з родиною та друзями: проведіть цей день з близькими людьми, насолоджуючись спілкуванням і гарною компанією.

Спостереження за природними явищами, такими як полунична повня, може принести гармонію та спокій, допомагаючи налаштуватися на позитивний лад.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація