Ретроградний Уран 2021: наскільки він "поганий" порівняно з Меркурієм

Ретроградний Уран 2021: наскільки він "поганий" порівняно з Меркурієм

Фото: ТСН.ua

Коли Уран ретроградий, він пробуджує потребу в руйнуванні традицій.

Уран в 2021 році буде рухатися назад з першого дня до 14 січня. Другий раз він стане ретроградним 20 серпня і вже не повернеться до прямого руху до кінця року. Поки ця планета рухається назад, у багатьох людей зриваються плани, з'являються проблеми і негаразди у всіх сферах життя.

Але "найпопулярніша" ретроградна планета, про яку всі говорять, — це Меркурій. Але не тільки він здатний "включити задній хід" і привнести в наше життя проблеми, впевнені астрологи. Давайте разом розберемося, наскільки Уран "поганий" в порівнянні з Меркурієм.

Що таке ретроградність простими словами

В астрології ретроградністю планети називають період, коли небесне тіло рухається в зодіаку в протилежному напрямку. В цей час спостерігачам із Землі здається, що немов зоряні тіла починають сповільнювати свій хід і ніби рухатися назад.

Уран: астрономія

Уран — це планета Сонячної системи, сьома по віддаленості від Сонця, третя по діаметру і четверта за масою. Була відкрита в 1781 році англійським астрономом Вільямом Гершелем і названа на честь грецького бога неба Урана. Уран став першою планетою, виявленої в Новий час і за допомогою телескопа.

Уран: міфологія, астрологія і езотерика

Уран — єдина велика планета, назва якої походить не з римської, а з грецької міфології.

Уран — в давньогрецькій міфології уособлення неба, чоловік Геї (Землі — ред.), Належать до найдревнішого покоління богів. Уран — батько титанів і богів-титанів. Уран не грав важливу роль в міфах, на відміну від його дружини Геї, тому греки йому поклонялися мало, і поки не виявлено жодного святилища Урана.

Астрологи називають Уран великим струшувачем основ, який символізує хаос і зміни. Він прагне розширити межі, вийти на межі усталеного мислення, зломити опір і відкрити нові шляхи. Це вибух енергії, який змітає минуле, щоб дати місце майбутнього. Але коли енергія Урана виходить з-під контролю, зміни перетворюються в хаотичні.

Коли Уран ретроградий, він пробуджує потреба в руйнуванні традицій, посилюючи ваше бажання бути єдиним і унікальним. Це найкращий час для вашого самовираження. Ретро-Уран є багатим джерелом для нових ідей і експериментів. Засоби масової інформації найкраще підходять для того, щоб донести до багатьох людей нові прогресивні ідеї. Період ретроградного Урана чудовий для використання винахідливості, творчого потенціалу та оригінальності в судженнях. Неповторність, нешаблонність будуть кращими союзниками на шляху до успіху в будь-якій справі.

Ретроградний Уран: що категорично заборонено

  • Відпочивати в екстремальних умовах або займатися екстремальними видами спорту;
  • Планувати часті авіапольоти;
  • Йти на невиправданий ризик;
  • Залишати включені електроприлади і комп'ютери;

Ретроградний Уран: що потрібно робити

  • Бути обережними з електрикою і технікою.
  • Записувати всі ідеї, які приходять в голову.
  • Не боятися зруйнувати те, що давно пора відправити на смітник.
  • Бути гнучкими, підлаштовуватися під нові обставини.
  • Не боятися змін, які приходять в життя;
  • Бути активними, рухатися, діяти.

Читайте також:

Меркурій більше не ретроградний: детальний прогноз від астролога для кожного

Меркурій більше не ретроградний: детальний прогноз від астролога для кожного

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація