Риби-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час

Риби-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час

Фото: ТСН.ua

Риби можуть переходити у світ фантазій та мрій.

Риби завершують зодіакальне коло. Оскільки вони - водяний знак, то опрацьовують інформацію за допомогою почуттів та інстинктів. Проте через свою непостійність, вони можуть пристосуватися до будь-яких умов та ситуацій. Представники цього знаку зодіаку дуже чутливі до емоцій з боку оточення, особливо, до критичних зауважень, тому їх глибоко ранять людські страждання. 

Риби-друзі: ключові якості характеру 

Символом Риб є дві рибини, які пливуть у різні боки. Риби легко сходяться з усіма людьми. Вони готові пожертвувати власними інтересами, щоб допомогти іншим. Проте їм важко реалізувати у життя власні ідеї. Ці представники стихії води часто бувають нерішучими, проте можуть захистити себе, якщо хтось зловживає їхньою добротою. Водночас Риби - дуже неорганізовані. Їхні думки нагадують потік, який рухається з шаленою швидкістю. Їхні мрії виходять за межі егоїстичних намірів. 

Риби-друзі: як відпочивати разом 

Риби полюбляють будь-який зв'язок з водою, тому плавання, ходіння під парусом, рибалка або морські пригоди будуть чудовим відпочинком для цих людей. Завдяки своїм творчим здібностям та багатій уяві, Риби радіють письменницькій писанині, балету, театру, фотографії та живопису. Риби полюбляють фільми, а тому часто їх колекціонують. Чимало представників цього знаку зодіаку полюбляють містику, а тому вивчають метафізику та магію. 

Риби-друзі: найкращі подарунки на день народження

Ідеальними подарунками на день народження представника цього астрологічного знаку зодіаку, є обід чи вечеря поза домом. Риби полюбляють, коли хтось сплачує за них рахунки в барі або ресторані. Серед смаколиків для Риб - лайм, диня, кавун, адже у них є чимало води, з якою пов'язаний цей знак зодіаку. Соковиті салатні овочі теж підійдуть у якості їжі для Риб. 

Барва Риб - це колір морської хвилі. Тому будь-який предмет цього кольору, наприклад, шарф, намисто, підвіска або й навіть ваза, чудово підійдуть для подарунка. Зверніть увагу на прикраси від Tiffany, адже вони саме такого кольору. Якщо ви обираєте для подарунка прикраси з напівдорогоцінним камінням, то зверніть увагу на геліотроп та місячний камінь (не плутати з опалітом). Червоний і чорний кровавик, він же геліотроп, з погляду езотерики, додасть Рибам енергію, яка зуміє урівноважити їх емоції. А місячний камінь тісно пов'язаний зі стихією води, а, відповідно, і з Рибами. Це непрозорий камінь молочного кольору. Приміром, кулон з місячним каменем, активізує у Рибах такі риси характеру, як обережність та щедрість. Чудовим обрамленням для прикрас для цього представника зодіакального кола будуть платина або олово. Цікаво, що алхіміки називали платину металом Риб, бо вона піддатлива, мов Риби, які мають мінливий характер. 

Засоби для ванни або косметика з ароматом цитрусових теж буде хорошим подарунком для Риб. Вони - представники стихії води, а тому їх дуже потішать ванна ввечері з ароматом лимону, апельсину чи бергамоту.

Якщо ви хочете подарувати цікаві квіти Рибам на день народження, то дерева та квіти Риб ті, які ростуть у воді або на березі озер та річок. Вербу часто пов'язують з Рибами, тому вербові котики будуть доречними. А одна з незвичайних квіток, яка пов'язана з Рибами - іпомея, може рости й в сухому кліматі, проте отримувати вологу з ґрунту. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація