Рідкісна блакитна повня на Геловін-2020: що неодмінно треба зробити 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рідкісна блакитна повня на Геловін-2020: що неодмінно треба зробити 

ТСН.ua

Над Землею блакитний Місяць сходить раз на кілька років.

31 жовтня над Україною зійде блакитний Місяць. Щоправда, турбуватися не варто, йдеться не про синій відтінок нічного світила, а про астрологічне явище. Що потрібно зробити у цей день, а чого уникати, читайте у нашому матеріалі від езоетерикині Олени Кузьмич.

В езотериці "блакитним Місяцем" називають другу повню за один календарний місяць, перша у другому осінньому місяці відбулася 2 жовтня. А походить ця назва з англійського фразеологізму "оnce in a Blue Moon", що дослідно перекладається як "якось під блакитним Місяцем" і позначає якесь дуже рідкісне явище. 

Над Землею блакитний Місяць сходить раз на два-три роки. І якщо блакитний місяць — і так рідкісне явище, то така повня на Геловін — явище ще більш рідкісне. Наступного разу таке станеться аж у 2034 році, тому астрологи радять не проґавити свій шанс здійснити певні езотеричні маніпуляції у цей період. Адже, зазвичай у році 12 повних місяців, а цьогоріч буде 13. 

Адже веселий Геловін своїм корінням сягає свята древніх кельтів під назвою Самайн (Савин, Савін — інші назви цього свята українською. — Ред.). Вважається, що в ніч проти 1 листопада завіса між світами стає дуже тонкою, а тому потрібно здійснювати різноманітні ритуальні практики. 

Тому у містичну добу блакитної повні потрібно провести дії, які у цей темний період року допоможуть власній трансформації, що запустить зовнішні та внутрішні зміни. 

Варто у цей день помізкувати, що у вас є нині, на що ви можете спиратися і що вам потрібно для подальшого розвитку, а що потрібно залишити, бо це заважає вашому розвитку. Зробіть своєрідне "перетоплювання" вашого досвіду: на папірці запишіть інформацію про ваші ресурси, досягнення, а на іншому — що вас гальмує. Можливо, під час цього, здавалося б, простого ритуалу, ви відчуватимете образу чи якісь інші негативні емоції. 

Далі ви можете спалити ці папірці у казані з надією на зміни. Казан обраний для цього ритуалу невипадково. З погляду езотерики, казан символізує жіночу матку, місце, де й відбувається людська трансформація. Якщо ж у вас такого немає, то просто скористайтеся вогнетривкою посудиною, потурбувавшись про пожежну безпеку. 

У цей день доречно медитувати з думками про удосконалення, отримання нових знань тощо.

Що не варто робити під час блакитного місяця на Геловін: 

  • брати участь у колективних заходах;
  • розпочинати дискусії та сварки. 

Можна прикрасити свій робочий стіл кристалами, які відповідають цьому дню — хризоколою, селенітом та родонітом

Гарної вам повні! 

Читайте також: 

  • Геловін-2020: обираємо найжахливіші місця України для святкування. 
Наступна публікація