Рожева повня 24 квітня 2024 року: що варто зробити

Рожева повня 24 квітня 2024 року: що варто зробити

24 квітня відбудеться рожева повня / Фото: ТСН.ua

Повня - це сприятливий енергетичний час.

24 квітня 2024 року над Землею зійде повня, яку у різних традиціях ще називають рожевою. 

Повня - це хороший час для різноманітних енергетичних практик. 

Езотерика сприймає реальність через призму символіки, енергій та глибинних зв'язків. Отже, якщо ви шукаєте пораду щодо дій за їхніми вказівками, ось кілька можливих кроків:

  1. Медитація та візуалізація: регулярна практика медитації допомагає очистити розум і збалансувати енергії. Візуалізуйте свої цілі чи прагнення для зміцнення їхньої реалізації.

  2. Розуміння символів: дослідіть символіку, яка притаманна вашим сновидінням, візуалізаціям або навіть образам, які ви зустрічаєте у повсякденному житті. Розуміння символів може розкрити глибинне послання.

  3. Енергетичне очищення: проведіть ритуал очищення для звільнення від негативної енергії, такої як смола, ритуальні лазні або просто читання молитов.

  4. Створення амулетів чи талісманів: виготовлення особистих предметів, які несуть в собі енергію і захист. Це може бути медальйон, камінь або будь-який інший предмет, який вам особливо сподобався.

  5. Праця з елементами: вивчення і взаємодія з енергіями природи, такими як вогонь, вода, земля та повітря, може допомогти збалансувати ваш внутрішній світ.

  6. Консультація з езотеричними вчителями або менторами: якщо ви початківець, корисно звернутися до досвідчених практиків для навчання і підтримки.

Завжди пам'ятайте, що езотерика - це індивідуальний шлях, і важливо почуватися комфортно з обраними методами та практиками.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація