Рожева повня 24 квітня 2024 року: забобони та прикмети

Рожева повня 24 квітня 2024 року: забобони та прикмети

Зверніть увагу на забобони та прикмети під час повні / Фото: ТСН.ua

Повня - важливий енергетичний час.

24 квітня 2024 року земляни спостерігатимуть рожеву повню, щоправда, йдеться не про колір місяця, а про його назву. Вона названа так через засилля рожевих квітів, які квітнуть у цей час.

Звичаї, забобони та прикмети пов'язані з повним місяцем можуть мати давню історію та глибокі коріння в культурі різних народів. Ось деякі з них:

  1. Не краще робити важливі рішення під час повного місяця: вірування в це може походити з ідеї, що під впливом повного місяця емоції та розум можуть бути перевантажені, що може призвести до необдуманих дій або невдалих рішень.

  2. Збільшення інтенсивності емоцій та сильніші відчуття: деякі вважають, що під час повного місяця люди стають більш схильними до емоційних переживань та можуть відчувати сильніші впливи на їхні емоції.

  3. Збільшення активності та незвичних подій: часто пов'язують повний місяць з незвичайними подіями, такими як погані сни, незвичні зміни в настрої або навіть збільшення кількості кримінальних випадків. Це може бути пов'язано з міфами та легендами, що переплітаються з повним місяцем.

  4. Час для здійснення магічних ритуалів та заклинань: вірування у магічну силу повного місяця зумовлює те, що цей період є особливо сприятливим для здійснення магічних практик, таких як заклинання, ритуали привертання або ритуали очищення.

  5. Час для завершення та підсумків: часто повний місяць сприймається як час завершення циклу і підсумків попереднього місяця. Він може слугувати часом для відпочинку, оцінки досягнень та встановлення нових цілей на майбутнє.

Ці звичаї і вірування можуть варіюватися залежно від культурних, релігійних та історичних контекстів.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація