Рожева повня 24 квітня 2024 року: звідки походить така назва

Рожева повня 24 квітня 2024 року: звідки походить така назва

Назва рожева повня походить від традиційного кольору / Фото: ТСН.ua

Кожна повня має певну назву.

Рожева повня 24 квітня 2024 року так названа через колір квітів, які цвітуть у цей період.

Під час рожевої повні можна спостерігати квітневі весняні квіти, які надають природі вишукану рожеву палітру. Це можуть бути переважно рожеві або малинові квіти, такі як сакури, півонії, магнолії та інші.

В цьому контексті рожева повня отримує свою назву як відображення кольору квітів, що розквітають у той час, і створює чарівну рожеву атмосферу навколо.

Водночас попри те, що назва рожева повня походить від традиційного кольору, є й певна енергетика, яка приписується цьому аспекту Місяця. Зауважимо, що в езотеричних системах, таких як магія, таро, астрологія та інші, кожен аспект Місяця відображає певні якості і впливи.

Рожева повня асоціюється з м'якістю, любов'ю, злагодою та спокоєм. Вона вважається часом, коли енергія Місяця сприяє розумінню, примиренню та духовному зростанню. Цей період може сприяти врегулюванню стосунків, вирішенню конфліктів та встановленню нових зв'язків.

Назва "рожева" відображає м'яку, приємну природу цього аспекту, відтінки рожевого кольору часто асоціюються з коханням, добротою та сприйняттям. Така назва підкреслює позитивний та сприйнятливий характер рожевої повні, яка надає можливість гармонізувати стосунки та принести світло в життя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що раніше тарологиня передбачила ситуацію на фронті

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація