Що зірки нам пророкують: гороскоп на 11-17 січня 2021 року

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що зірки нам пророкують: гороскоп на 11-17 січня 2021 року

Credits

Тиждень інсайтів, осяянь, тим більше, молодик 13 січня в Козорозі підсилює енергії поновлення, сприяє виходу на новий рівень.

Тиждень від 11 до 17 січня - період стаціонарного Урана. Від 10 січня Уран, управитель Водолія, планета несподіванок, оновлень, всього нового і сучасного, людства загалом і віртуального суспільства, характерного для інформаційного століття і присутнього в Інтернеті, уповільнив швидкість в ретрофазі.

Від 14 січня стає стаціонарним і з 18 січня переходить в прямолінійний рух. Енергія Урана значно впливає на стан світової економіки, політичні події в глобальних масштабах. Величезний викид енергії, яку виробляє Уран за стаціонарності після фази ретроградності, можна використовувати для значних змін у своєму житті. Тиждень змін, часом, неприємних, але необхідних, щоб вибратися з застою, допоможуе по-новому поглянути на життя і почуватися щасливим кожен день.

Уран - це істина, багато людей в цей період розуміють причини тих ситуації, де почуваються нещасливими. Тиждень інсайтів, осяянь, тим більше, молодик 13 січня в Козорозі підсилює енергії поновлення, сприяє виходу на новий рівень.

Більше про астрологію ви можете знайти наYouTube-каналі астролога Марини Скаді.

ОВЕН

З'являється багато морочливих справ, ваші дії оцінюються оточенням. Інші люди помічають як ваші сильні, так і слабкі сторони. Продемонструйте їм свою схильність до співпраці і зацікавленість. Цей період зачіпає взаємини і діяльність, пов'язану зі  старими членами сім'ї, начальством і представниками влади.

Можливі серйозні розмови з керівництвом, можливо, вас розглядають на нову посаду. Залежно від того, яке враження ви справите на вищих в ці дні, залежить ваша кар'єра, професійні справи. Не вдавайтеся в інтриги, шантаж, плітки, вживання особистих зв'язків з корисливою метою.

ТЕЛЕЦЬ

У цей період ви будете оточені красою і гармонією. Вдалий час для серйозних розмов із партнером, планування подальших взаємин або ж їхнього завершення. Обставини будуть сприяти активному спілкуванню з оточенням і ефективній фізичній діяльності.

Цей час не варто проводити на самоті, щоб не упустити взаємовигідні знайомства і сприятливі можливості. Демонструйте свої сильні сторони, проявляйте творчі здібності - це приверне до вас увагу потрібних людей. Взаємини з представниками протилежної статі будуть успішними, а якщо досі вони йшли не гладко, настав час створити приємну атмосферу і знайти гармонію в особистому житті.

БЛИЗНЯТА

Вас тягне до найбільш яскравого, блискучого, першокласного, але все ж, правильно зіставляти свої можливості і бажання. Не слід афішувати своїх намірів, але і не варто приховувати свої справи від близьких людей, інакше, з'являться образи і докори на вашу адресу. Водночас, можливі безпідставні тривоги, сильні переживання, страхи, якщо у вас є що приховувати від громадськості.

Можливо, що ваша допомога і підтримка у вигляді конкретних дій буде потрібна комусь. Беручи участь в чиїйсь долі, дійте рішуче, але не імпульсивно, враховуйте думку, побажання або заперечення оточення. Вдалі ділові поїздки за кордон або у віддалені місця, водночас мету поїздки краще не афішувати.

РАК

Потреба особистої участі у всіх справах, прагнення вирватися з нав'язаного кола обставин, призводить до бажаного результату і досягнення мети. Ви опиняєтеся в центрі уваги, дуже багато залежить від ухвалених вами рішень. Зміцнюється енергетика, поліпшується самопочуття, посилюється імунітет.

Представники протилежної статі прагнуть справити на вас враження, завоювати вашу увагу. Однак, вам це буде подобається не завжди. Цілком вірогідна поява настирливого шанувальника або шанувальниці, дії яких можуть принести вам певні складності в усталених взаєминах. Цей період підходить для вирішення юридичних питань.

ЛЕВ

Напружені обставини вимагають від вас активності в різноманітних видах діяльності. У діловій сфері, загалом, все добре, до вас дослухаються партнери, ви стверджуєте власну думку, отримуєте деякий поступ. Хоча потрібен великий рівень усвідомленості, щоб не втратити той статус, рівень, фінансовий фундамент, якого ви досягли.

Водночас, з'являється напруженість в особистих і сімейних взаєминах. Роздратування і агресивність, критика, можуть призвести до охолодження почуттів з боку партнера. Проявляйте ініціативу, але обережно, тому що вірогідні конфліктні ситуації з вашої вини, результатом яких буде тимчасове розставання або навіть завершення стосунків.

ДІВА

Намагайтеся підтримувати соціальні взаємини, бувати на різних заходах, ходити в гості і запрошувати до себе знайомих і друзів. Обставини складаються якнайкраще, щоб зустріти свого романтичного партнера або поліпшити наявні взаємини.

Яскравий, потужний вияв індивідуальних здібностей, творчий злет, спрага діяльності, приверне до вас потрібних людей. Найскладніші та болісні питання вирішуються легко і радісно. Впевненість у своїх силах, приголомшлива самовіддача сприятиме значному поліпшенню матеріального становища. Життя розбурхує вас, змушує активно проявитися, використовувати вольові якості.

ТЕРЕЗИ

Обставини ставлять перед необхідністю впритул зайнятися сімейними і домашніми справами. Тиждень підходить для офіційного закріплення взаємин - особистих або ділових. Настає визначення - хтось почне з нового аркуша своє особисте життя, а хтось поставить крапку.

Близька людина може сказати вам, що ви стали незговірливими, відстороненими, замкнутими. Можливо охолодження почуттів, тому що знаходиться причина відчувати невдоволення чоловіком, партнером. Намагайтеся не доводити ситуацію до сварок, інакше, конфлікт затягнеться надовго. Багатьом доведеться вирішувати питання з нерухомістю, змінити місце проживання, на перший план вийдуть турботи, пов'язані з літніми батьками.

СКОРПІОН

Взаємини з чоловіками можуть стати напруженими - можливо, в результаті занадто гострої конкуренції. Напружений період, підвищена емоційність призведе до імпульсивних, різких, агресивних і грубих реакцій. У цей період ви схильні переоцінювати свої сили, до людей, що оточують вас, висувати дуже завищені вимоги, в результаті ви ризикуєте втратити до вас симпатію і повагу.

Не варто прагнути до дискусій, тому що швидше за все, вони переростуть в конфлікт. Важливо зосередитися на особистих взаєминах, не давайте приводу для ревнощів, в той же час, необґрунтовані ревнощі з боку партнера можуть виявитися приводом для розриву стосунків.

СТРІЛЕЦЬ

Романтичні стосунки стають більш чуттєвими. Тиждень сприятливий для спілкування з протилежною статтю, для заручин, одруження, приймання гостей і сімейних урочистостей. Можлива раптова прихильність, кохання з першого погляду. Пам'ятайте, що любовні пригоди і надмірне захоплення незнайомими партнерами можуть призвести до неприємностей.

На вас очікують безліч професійних справ, посилюється дух суперництва в тому, що стосується роботи. Схильність до негайного вирішення проблем, які виникають, призводить до поспішних дій. У цей період може виникнути необхідність медичного або стоматологічного обстеження і проведення певних процедур.

КОЗОРІГ

Ваша здатність привертати увагу оточення в цей період безсумнівна. Гарний час для знайомства, вирішення питань, що стосуються кохання і взаємин між людьми, а також для суспільної і дипломатичної діяльності. Творчим людям або людям мистецтва слід використовувати ці дні для презентації себе і своїх творінь.

Сприятливий час для бізнесу, особливо пов'язаного зі сферою мистецтва і індустрії краси. Часом, ви змушені з головою іти в справи чоловіка, партнерів, можливо, навіть виконувати за них робочі обов'язки, допомагати партнеру в чому-небудь. Можлива допомога впливових людей, якщо вам це потрібно - говоріть про це, вам нададуть підтримку.

ВОДОЛІЙ

Посилюється схильність до авантюрних пригод, любовних історій. Своїми діями і гармонійним душевним станом ви спонукаєте оточення до співпраці та злагоди. Переговори минуть гладко, спільні проєкти виявляться успішними. Нинішні обставини дозволяють залучити однодумців до роботи над творчими проєктами. Продемонструйте свої таланти і чарівність, ви обов'язково справите бажаний ефект на оточення.

Ви можете досягти успіху в літературній творчості, видавничому бізнесі, а можливо, створите свій сайт і займетеся його просуванням. Період сприятливий для діяльності в сферах дипломатії, зв'язків із громадськістю, соціального планування, юриспруденції.

РИБИ

Нинішні обставини надають можливість створити міцні зв'язки, обмінятися цінними ідеями та інформацією. Контакти і загальні справи з сусідами, братами і сестрами, будуть особливо стимулювальними як у фізичному, так і в ментальному сенсі. Сприятливі ситуації дають шанс почати проєкти, пов'язані з літературною творчістю, ораторським мистецтвом або видавничим бізнесом.

Ви можете укласти вдалу угоду, пов'язану з купівлею або продажем автомобіля або іншого засобу пересування. Використовуйте будь-який випадок, який дозволить вам застосувати або розвинути технічні, комп'ютерні або творчі навички. Це гарний час для коротких поїздок.

Читайте також: Таропрогноз на 11-17 січня: що карти нам віщують

Наступна публікація